Parapiyasasi.net
2021 Yılı Bitcoin İçin Neleri Değiştirecek?
Yazar: -12 Ocak 2019
21

2021 Yıl Kripto Para Borsasını Bitcoin Kendisine Getirir mi?

Sanal para borsaları artık tam anlamıyla dengesini kaybetmiş durumda. Bunda tamamen tüm şirketlerin parmağı olsa da en büyük pay yine bitcoin’e kesilecektir. Sürekli olarak düşüş yaşaması, baştan sona gösterilmekte olan ilginin hakkını verememesi ve bununla birlikte son derece büyük problemlerin nakledilmesi, kayıplar yaşanmasına neden oldu.

Ancak ne olursa olursun hale kripto paralar için umut var olarak gözüküyor. Tüm şirketler zarar etmiş olsa da ayakta kalmaları ve yeni yılda daha fazla kazandıracaklarının sinyalini vermekteler. Her ne kadar durum iyiye gidecek denilse de en güncel bitcoin fiyatı 4.000 dolar altında olarak işlem görüyor. Sürekli olarak zengin olabilme potansiyeli sunan coin, artık sadece ayakta kalmak için mücadele ediyor gibi. Kesintisiz ve sorunsuz bir yükselişe geçmeden, ekonomistlerin bitcoin hakkındaki düşüncelerinin değişmesi mümkün gözükmüyor. Sürekli olarak yaşanacak bir düşüş kendisi için gerekli olan tüm adımları geri planda kalmasına neden olacaktır. Üstelik geri dönüşümün geç olması bile artık tavizleri tamamen ortadan kaldırarak, gösterilmekte olan düşük seviyede ilginin bile azalmasına neden olacaktır.

Bitcoin Kullanıcıları Durum Hakkında Neler Düşünüyor?

Bitcoin için yapılan analizler, ortalama olarak en yüksek fiyatın 12.000 dolar olarak sabit kalacağını gösteriyor. Fakat bazı veriler bitcoin’in 2020 yılında yapacaklarının başında, eski değeri olan 36.000 doları bulacağını söylüyor. Kesinlikle böyle bir miktara ulaşmak oldukça güç ve zaman alıcı bir çalışma gerektirmektedir.

Geçmiş zamanda bu kadar yüksek değerlerde hareket ederken, bir anda kayıp yaşatması yine dikkatli bir şekilde hareket edilme zorunluluğu getirecektir. Her ne kadar problemlerin aşılacağı bir görüntü nakledilse de tecrübeli insanlar hemen konuya adapte olmayacaklardır. Bakıldığı zaman tekrar bir %30’luk düşüş şirketi zirveye taşırken, milyonlarca kullanıcıyı zarara sokacaktır. Kripto paraların geleceği hakkında araştırmaları daha yakından takip etmenin büyük katkısı olacaktır. Sanal paralardan kazanç elde edilmesi için yapılması gerekenleri yerine getirirken, daha fazla dikkatli olmak gerekir.

kripto para nedir
Bitcoin

Finansal Alanlar Yeni Yılda Bitcoin’i Nasıl Karşılayacak?

Bitcoin’in Dünya borsaları üzerindeki etkisi tartışmasız yön veriyor. Bitcoin ile çalışan markalar, gün geçtikçe daha fazla artıyor. Aslında bu markalar en ufak bir prestij kaybına bile tahammül edemezler, aksine hemen tüm anlaşmalar fes edilir. https://pratikticaret.com/evden-e-ticaret-nasil-yapilir/ Fakat bu kadar isim yapmış ve geniş çaplı reklam olanağı sunması, tercih edilmeye devam edeceği anlamına geliyor. Artık birçok internet sitesinden direk olarak, bitcoin ile alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Canlı ve sürekli harcama yapılan alanlarda daha fazla destekle karşılaşmakta.

Diğer taraftan bilinmeyen yüzlerce alandan gelir sağlayan bcoin, kendine sakladığı birkaç gizli plana sahip olabilir. Sanal para borsaları tamamen bitcoin şirketinin ne yönde hareket edeceğine göre şekil alacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar