Parapiyasasi.net
2020 Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma
Yazar: -08 Nisan 2020
79

Ziraat bankasından kredi kartınız var ve kredi limiti yükseltmek istiyorsanız, başvuru yaptığınızda ziraat bankasının şartları sağlanıyorsa; yükseltilebilmektedir. Ziraat Kredi Limiti Arttırma Nasıl Yapılır 2020 Güncel olarak, sizler için bu makalemizde derleyip topladık.

Ziraat Kredi Limiti Arttırma Nasıl Yapılır? 2020 Güncel

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Ziraat bankasındaki kredi kartınız limiti yetmiyor ve arttırmak istiyorsanız bir kaç farklı kanaldan başvuruda bulunabilirsiniz.

  1. Şubeye giderek kredi kartı limit arttırma
  2. Mobil yada internet şubesi aracılığı ile
  3. Müşteri temsilcisi

Yukarıda saymış olduğumuz kanallar üzerinden ziraat bankası kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Mobil yada internet şubesi ekranlarından başvuru yapacaksanız, başvurular ekranına girerek limit arttırma talep edebilirsiniz.

Sizden istenilen bilgileri açılan ekranda doğru doldurmanız halinde kısa sürede arttırma talebinizle alakalı olumlu yada olumsuz cevap verilecektir.

Müşteri temsilcisini arayarak  444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaradan ulaştığınız müşteri temsilcisinden limit arttırma talebinizi iletebilirsiniz.. Gelir seviyeniz, aldığınız maaş ve diğer bankanın kredilerine uygun olduğunuz durumda limit arttırma talebiniz kısa sürede olumlu yada olumsuz cevap bulacaktır.

Sizin belirlemiş olduğunuz ve talep ettiğiniz limit tanımlanmasa bile bankanın prosedürlerine uygun en yüksek limit tanımlama işlemi uygulanabilir.

Eğer talebiniz olumsuz sonuçlanmışsa, SMS – eposta yanı sıra telefonla aranarak tarafanıza bilgilendirme yapılabilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar