Parapiyasasi.net
2022 Destek Kredisi Veren Kamu Bankaları
Yazar: -10 Şubat 2021
32

2022 Destek Kredisi Özellikle de son zamanlarda en çok merak edilen konuların başında, 2022 destek kredisi veren kamu bankaları vardır. Covid-19 salgının hayatımıza girmesi ile birlikte devlet tarafından destek kredisi verilir. Bu krediler, özellikle de nakit ihtiyacına sıkışmış olan kişiler için son derece harika bir seçenektir. Destek kredisi sayesinde insanların birçoğu, kısa süreliğine de olsa rahat bir nefes almışlardır. Covid-19 salgını hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan büyük kayıplara neden olmaktadır.

Bu etkisini hala daha devam ettiren salgın döneminin yaratmış olduğu ekonomik bunalım, giderek artmaya devam etmektedir. Devletimiz, bu konuda çeşitli önlemler almaktadır. Bu önlemlerin başında ise destek kredisi gelmektedir. Destek kredisi sayesinde özellikle nakit ihtiyacı fazla olan esnaf, rahat bir nefes almıştır. Kamu bankaları tarafından verilen bu kredilere başvuru yapmak, oldukça kolaydır. Bunun için kamu bankalarından birine başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Ancak her birey, sadece bir kamu bankasına başvuru yapabilir Birden fazla kamu bankasına destek kredisi için başvuru yapılamaz.

2021 destek kredisi veren kamu bankaları
Destek Kredisi Veren Kamu Bankaları

Destek Kredisi Veren Kamu Bankaları Hangileridir?

2022 destek kredisi veren kamu bankaları şunladır:

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Halkbank

Bu üç banka kamu bankası olarak hizmet eder. Destek kredisi için bu üç bankadan birine başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

2022 destek kredisi veren kamu bankaları arasında yer alan Ziraat bankasına mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurular için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Banka size uygun olan 3.000 TL veya 10.000 TL arası destek kredinizi verir.

Vakıfbank

Vakıfbank, 2022 destek kredisi veren kamu bankaları arasında bulunur. Destek kredisi için Vakıfbank’a başvuru yapmak isteyen bireyler, mobil uygulama üzerinden veya web sitesi üzerinden başvuru da bulunabilirler. Bunun yanında Vakıfbank şubelerine giderek de bu başvurularını gerçekleştirebilirler.

Halkbank

Halkbank da 2022 destek kredisi veren kamu bankaları arasında yer alır. Aynı şekilde bu banka üzerinden destek kredisi almak isteyen bireyler, mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirler. Uygulama üzerinden başvuru yapamayan bireyler, en yakın Halkbank şubesine gidebilirler.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar