Parapiyasasi.net
ABD açıkladı: Dolar 9 TL Olacak Kar Etmek İsteyen Sitemize !!
Yazar: -20 Nisan 2019
13

ABD açıkladı: Dolar 9 TL Olacak Kar Etmek İsteyen Sitemizde !!

ABD ile F-35 ve S-400  krizinden sonra ülkemiz birçok yaptırıma maruz kalmıştı. ABD li senatörler Doların TL karşısında büyük bir yükselişe geçeceğini belirtti. Bunun üzerine Türkiye de binlerce kişi dolar almaya yöneldi. Dolar an itibari ile 5.75 seviyelerini gördü , bize bu krizden nasıl kar edebileceğinizi anlatacağız. Sitemizde makalelerimiz arasında bulunan linkler sizlere en iyi sonucu vermektedir. Detaylı bir bilgi için linklerden doğru ve kazançlı yatırım platformlarına yönelebilirsiniz.

Döviz ile Kazanç

Dövizden kazanç sağlamak için siyasal olayların takip edilmesi gerekir. Ani krizlerde makas ücreti düşük olan yerlerden al sat yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Döviz olarak Dolar harici yatırım birimleri de mevcuttur bunları saymak gerekirse; Euro, Kanada Doları, İsveç Frangı, Sterlin vb. yatırım birimleri mevcuttur.

Makas Farkı Nedir ?

Makas farkı Dövizin al-sat yapılırken arada oluşan küçük farklara denilmektedir. Makas farkı ne kadar düşük olursa o kadar fazla kar yapma şansınız yükselecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. hüsnü mübarek dedi ki:

    süper bir yazı olmuş linkteki reklamlar sayesinde olayı iyice kaptım

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar