Parapiyasasi.net
ABD’li kripto şirketi Ripple, Metaco’yu satın aldı
Yazar: -19 Mayıs 2023
7

Ripple’dan yapılan açıklamada, kelam konusu satın alma ile şirketin, her türlü kripto varlığı saklama, aktarma ve takas etme teknolojisi sağlayan kurumsal tahlillerini genişleteceği bildirildi.

Metaco’nun, Ripple’ın müşteri tabanına erişim, yeni talebi karşılamak için sermaye ve bankacılık ile kurumsal müşterilerine olan taahhüdünü yerine getirmeye devam edecek kaynaklar yoluyla büyümesini kıymetli ölçüde hızlandıracağı kaydedilen açıklamada, satın alma bedelinin 250 milyon dolar olduğu aktarıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ripple Üst Yöneticisi (CEO) Brad Garlinghouse, Metaco’nun, yönetici takımı ve müşteri geçmişi ile kurumsal dijital varlık nezaretinde kanıtlanmış bir durumda olduğuna işaret ederek, “Bilançomuzun ve finansal pozisyonumuzun gücü sayesinde Ripple, kripto altyapısı için kritik alanlarda avantajımızı muhafazaya devam edecek. Metaco’yu devreye sokmak, büyüyen eser yelpazemiz ve genişleyen global ayak izimiz için çok değerli.” sözlerini kullandı.

Ripple’ın pazar gücünden yararlanılacak

Metaco Kurucusu ve CEO’su Adrien Treccani de misyonlarının kurumların dijital varlık iktisadında başarılı olmalarını sağlamak olduğunu vurgulayarak, satın alma mutabakatının Metaco’nun maksatlarına ulaşmak ve müşterilerine daha süratli paha sunmak için Ripple’ın ölçeğinden ve pazar gücünden yararlanmasını sağlayacağını bildirdi.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar