Parapiyasasi.net
ABD’li müellif Williamson, 2024 başkanlık seçimlerine aday
Yazar: -05 Mart 2023
8

ABD’li müellif 70 yaşındaki Marianne Williamson, 2024 başkanlık seçimlerine adaylığını resmen duyurdu.

Ülkenin halihazırda pek çok zorlukla boğuştuğunu söyleyen Williamson, mevcut ekonomik tertip, sıhhat sistemi ve Washington’daki mevcut statükoyu eleştirdi.

Williamson, resmi sitesinden yaptığı yazılı açıklamada ise “Kırk yıldır binlerce kişinin travmalarıyla ilgileniyor olmamın, Amerika’yı onarmaya yardımcı olmak için nelerin gerekli olduğuna dair bana eşsiz bir bakış açısı kazandırdığını hissediyorum” tabirini kullandı. Williamson, ABD’nin bedeller ve gerçek yoldan uzaklaştığı safhayı kapatıp, yeni bir başlangıç yapmak için başkanlığa aday olduğunu kaydetti.

2020’de de olmuştu

“Gölge Etkisi”, “Sevgiye Dönüş”, “Değişim”, “Mucize Dolu Bir Yıl” üzere çok satan kitapların muharriri olan Williamson, 2020 başkanlık seçimlerine de aday olmuştu. “Sevgi siyaseti” güttüğünü söyleyen Williamson, kampanya bağışlarıyla ilgili problemler ve kâfi dayanağı alamaması nedeniyle ön seçimler öncesi yarıştan çekilmişti.

Williamson, Demokrat Parti’den adaylığını resmi olarak duyuran birinci isim oldu. Demokrat Lider Joe Biden, seçimlere “aday olma niyetinde olduğunu” söyledi lakin şimdi resmi bir duyuru yapmadı.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar