• YARIM ALTIN
  6.284,00
  % 0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  28,8944
  % -0,01
 • € EURO
  31,2796
  % 0,06
 • £ POUND
  36,4361
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,0436
  % 0,02
 • РУБ RUBLE
  0,3202
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  1267192,579
  % 4,77
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Akbank Borç Sorgulama

Akbank Borç Sorgulama

Akbank Borç Sorgulama

Günümüzde bankacılık işlemleri artık çok kolay bir hal aldı. Banka borçlarını sorgulamak için birçok farklı yöntem bulunuyor. Bankaların ayrıcalıklar ile sunduğu bu yöntemler ile banka borçlarınızı öğrenip bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Kredi kartı borçlarını zamanında ödememek kredi notunu anında düşürür. Kredi ve kredi kartının borcunun zamanında ödenmemesi daha sonrasında kredi çekmekte sıkıntı çıkarır. Kredi notunu düşürür.

Bankalar artık borç sorgulamak ve bankayla ilgili her işlem için bankaya bile gitmeye gerek kalmadan tek tıkla halledebilecek imkanlar sunuyor. Bankaya ait müşteri hizmetleri, ATM’ler, mobil uygulamalar ve internet bankacılığı sayesinde tüm borç dökümlerine ulaşmak mümkün. Bankalar artık birçok kolay yöntemi bankaya gitmeye bile gerek kalmadan insanların hizmetine sunuyor. Borç sorgulaması bankaların sunduğu birçok yöntemle borç sorgulatması tek tıkla yapılıyor.

Müşteri Temsilcisi

Akbank müşteri temsilcisini arayarak bütün borç sorgulamasını yapabilirsiniz. Bunun için kart sahibinin kendisinin araması gerekir. Müşteri numarası, kart numarası veya kimlik numarası ile bütün borç dökümlerine erişebilirsiniz. Bu adımda ekstrelerinizi de kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

Bankada hesap açtığınız anda banka size internet bankacılığı şifresi veriyor. Akbank internet sitesine girip kimlik numarası ve internet bankacılığı şifresi ile giriş yapıp oradan tüm dökümlere ve ekstrelere ulaşmak mümkün. Ayrıca Akbank mobil uygulamasından da aynı şekilde kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıp hesap ve kredi ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu yöntemlerle bankaya bile gitmeden bütün işlemleri halledebilirsiniz.

Banka Şubeleri

Evinizde halledebileceğiniz ve kolaylıkla bütün banka işlemlerinize ulaşabileceğiniz birçok yöntem var. Fakat bütün bunların dışınca banka şubesine giderek de bütün borçlar sorgulanabilir. Tabi bankada sıra beklemek çok can sıkıcı bir durumdur. Bu durumu yaşamamak için diğer yöntemleri kullanabilirsiniz. Diğer yöntemler bankalar tarafından kişilere kolaylık sağlanması için çıkarılmıştır.

Akbank ATM

Bütün bu yöntemlerin dışında bankaya gidip sıra beklemek için ATM kullanabilirsiniz. En yakın ATM’ye giderek banka kartınızı taktıktan sonra çıkan menülerden borç sorgulatması yapabilirsiniz. Mail adresinize gönderilen kredi kartı ekstrelerine de göz atarak borç takibi yapılabilir.

YORUMLAR YAZ