Parapiyasasi.net
Bank of America Altın Hedefi
Yazar: -22 Nisan 2020
29

18 ay olarak belirlediği hedef grafiğinde bank of america 3 bin dolar olarak altının ons fiyatını belirledi. Dünya politikası tarafından verilen Covid-19 teşvik paketlerini örnek gösteren Bank of America, raporunda Fed altın basamaz diyor. Rapor birçok analistler tarafından hazırlandı.

Rapor Hazırlandı

Bu analistlerden, Michael Widmer ve Francisco Blanch, dikkat çeken deneyimli isimler arasında. GSYİH’de gerçekleşen sert daralmalar, harcamalardaki artışlar ve banka bilançolarının yükselmesi sonucu para baskıya girilmesi muhtemel bir yaklaşım haline geliyor. Raporda yatırımcının altın hedefinin altı çizildi.

bank of america
Bank of America Altın Hedefi 2

Yatırımcılar Ne Yapacak?

2011 yılının Eylül ayında altın ons fiyatında rekor kırmıştı. Bu tutar 1.921,17 dolar olarak görüldü. Bu yıl ise gün içerisinde altın ons fiyatı 1.678 dolar üzerinden işlem görerek, beklentileri karşıladı. Bank of America analistlerinin aktardığı verilerde, finans piyasasında yaşanan volanti düşüşünün en büyük nedeni Hindistan-Çin arası mücevher talebi olasılıklar arasında yer aldı. Bu durumda altın, beklentileri karşılayarak gelecek 18 aylık süreçte bir rekora imza atması muhtemel bir seyir izliyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar