Parapiyasasi.net
Birborsa.com finansal okuryazarlığı artırmaya odaklanıyor
Yazar: -18 Eylül 2021
7

Türkiye’de finans alanında yayınladığı haberler ve köşe yazıları ile finansal okuryazarlık seviyesini artırmaya odaklanan birborsa.com borsa, döviz, kredi, kripto para gibi kategorilerin yanı sıra pariteler, dünya borsaları ve değerli madenler ile ilgili en son haberleri güncel ve güvenli kaynaklardan alarak okurları ile buluşturuyor.

Herkes tarafından bilinen tanımı olarak Finans; ihtiyaç duyulan fonların uygun şartlarda sağlanması ve etkin bir şekilde kullanılmasıyla ilgili faaliyetlerdir. Kişilerin veya kurumların maddi gelir elde etmeleri, yatırım yapmaları ve zaman içinde bu yatırımları değerlendirmeleridir.

Finans kelime anlamı olarak son dönemlerin google üzerinde en çok aratılan kelimeler arasında kendisine yer buldu. Sebebi ise son dönemlerde dünya üzerinde ekonomi ile ilgilenen kişi sayısındaki ciddi artış olması.

Finans konusu eskiden sadece bu iş ile ilgilenen veya yatırım yapmak ve eldeki parasıyla daha çok para kazanmak isteyenlerle sınırlıyken, günümüz ekonomisinde ise herkes tarafından ulaşılabilir bir seviyede olduğu için çok daha geniş kitlelere yayıldı. 

En güncel finans haberlerini, en hızlı ve tarafsız şekilde  okurlarına ulaştıran, finansın her alanında değerli analistler, uzmanlar ve yazarları ile değerli içerikler üreten birborsa.com’u takip edin.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar