Parapiyasasi.net
Bitcoin Faiz Oranları Nelerdir?
Yazar: -17 Mayıs 2021
9

Sanal para konusunda sıkça merak edilen bitcoin faiz oranları nelerdir? Sorusunun birçok farklı cevabı bulunuyor. Çünkü oranlar da ve hesaplamalarda değişiklik görülebiliyor fakat güvenli sitelerden faiz oranlarını incelemekte fayda vardır. Aksi takdirde yanlış seçim ve yatırımlar yapılabilir. Bitcoin, en fazla tercih edilen sanal para birimidir. Bu para birimi son dönemlerin en büyük yatırım araçlarından birisi haline geldi ve bu nedenle oldukça dikkat çekiyor. Peki, Bitcoin nasıl faiz oranlarına sahiptir?

Bitcoin Faiz Oranları

Bitcoin için belirlenen faiz oranları siteden siteye değişiklik gösterebiliyor. Sitelerin kendi şartlarına göre bu oranlar sürekli olarak artış veya azalış gösterebiliyor. Kazançlı bir Bitcoin getirisi için doğru siteyi seçmekte önem vardır. İşte bazı siteler ve faiz oranları;

  • Credearn, yıllık %10
  • Bitfinex, yıllık %20
  • Nexo, yıllık %8

Bu siteler Bitcoin için yıllık faiz oranlarının en uygun şekilde verildiği siteler arasında yer alır. Bu sitelerin yıllık faiz oranları her dönem değişiklik gösterebilir bu nedenle her site için oranların kontrol altında tutmakta yarar vardır. Sitelerin üyelik şartları kendi internet adresleri üzerinden belirlenir ve yatırımcılara açık olarak sunulur. İsteyen kişiler bu siteleri daha detaylı bir şekilde araştırarak karar verebilirler.

bitcoin faiz oranları nelerdir?
Bitcoin Faiz Oranları Nelerdir?

Credearn

Bitcoin için faiz veren sitelerden birisi olan Credearn, oldukça güvenilir ve başarılı bir sitedir. Üstelik faiz oranları birçok siteye göre çok daha yüksektir. Ancak siteyi tercih edecek kişilerin ilk olarak detaylı bir şekilde araştırma yapması ve sitenin üyelik koşullarını doğru biçimde öğrenmesi daha iyi olacaktır. Sitenin yıllık Bitcoin faiz oranı güncek olarak %10 şeklindedir.

Bitfinex

Bir diğer Bitcoin faiz sitesi ise Bitfinex’tir. Güvenilirliğinin yanı sıra diğer sitelerin faiz oranlarını geçmesiyle de yaygın olarak bilinir. Yatırım sahiplerinin bu site aracılığıyla faiz getirisi elde etmesi mümkündür. Sitenin güncel faiz oranı %20’dir.

Nexo

Nexo, Bitcoin için belirttiği faiz oranlarıyla gündeme gelen bir başka başarılı sitedir. Faiz oranı %8’dir ve kazançlı bir yatırım sitesi olarak kabul etmek mümkündür. Siteyi araştırmak ve inceleme yapmakta fayda vardır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar