• YARIM ALTIN
  5.515,00
  % -0,02
 • AMERIKAN DOLARI
  27,0548
  % 0,08
 • € EURO
  28,8329
  % 0,05
 • £ POUND
  33,5551
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  3,6862
  % -0,81
 • РУБ RUBLE
  0,2820
  % 0,24
 • BITCOIN/TL
  733114,277
  % -0,31
 • BIST 100
  7.719,82
  % -0,82

Bitcoin Yatırım Tavsiyeleri

Bitcoin Yatırım Tavsiyeleri

Bitcoin Yatırım Tavsiyeleri

Bu yazıda okuyacaklarınız, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir ve sadece genel değerlendirmelerden ibarettir. Bu konuda edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşarak, Bitcoin ve kripto paralar için yapmayı düşündüğünüz yatırımlar hakkında analiz yapmak istedik. 2017 sonu ve 2018’in ilk çeyreği arasında geçen dönem, Bitcoin ve alt koinler için deyim yerindeyse “ altın yıl “idi. 20.000 dolara seviyesini gören Bitcoin ’nun bu inanılmaz yükselişi, dünyada büyük bir yankı uyandırdı ve milyonarca yatırımcıyı bu konuda yatırım yapmaya teşvik etti. Blockchain teknolojisinden bihaber ve Bitcoin işleyişini bile bilmeyen acemi yatırımcılar yüklü miktarlarda yatırım yaparak, borsalara akın ettiler. Özellikle fenomen olarak sosyal medyada yayın yapan bazı işgüzarlar, Bitcoin Yatırım Tavsiyeleri adı altında milyonlarca kişiyi yanlış yatırımlara yönlendirdi.

Bitcoin ne zaman alınır?

Açıkçası bunun kesin ve net bir süreci yoktur. Böyle bir iddiada bulunmak bile anlamsızdır. Bitcoin ne zaman alınır sorusunun yanıtı aslında basittir. Bunun belirli bir dönemi yoktur. Dünya borsalarında geçerli bir kural vardır. Borsalarda işlem gören bir değeri, fiyatı düşükken alacaksın ki o işlemden para kazanabilesin. Bitcoin için de bu geçerlidir. Bitcoin değeri tavan yapmışken, kesinlikle alım yapmanızı tavsiye etmeyiz. Ani sirkülasyon sonucunda büyük kayıplar verebilirsiniz. Borsaları sıkı takip ederek ve hatta bazı uyarı alarmları kurarak, piyasayı takip edebilirsiniz. Böylece, en doğru zamanı yakalayıp yatırım yapabilirsiniz.

Bitcoin 2021 Fiyat Tahmini

Çeşitli analistler, finans uzmanları ve sosyal medya canavarları ( ! ) tarafından öngörülen Bitcoin 2021 Fiyat Tahmini için çeşitli tahminler yayınlanmaya başlandı. Kimisi tekrar 20.000 dolar bandına çıkacağını belirtirken, bazıları ise 1.000 dolar seviyesine gerileyeceği görüşünü savunmaktadır. Bunlar sadece kişisel varsayımlardır. Karışık grafiksel analizlere, yorumlara ve telkinlere asla itimat etmeyiniz. Bitcoin ve alt koinler hakkında kimse net bir tahminde bulunamaz. Piyasalara yön veren ve borsalarda işlem gören dijital paraların büyük bir kısmını elinde tutan bazı yatırımcılar, markete yön vermektedir. Kısaca şöyle diyebiliriz; büyükler yatırımcılar oynar, küçük yatırımcılar artıkları toplar. Kripto para dünyasında maalesef sistem bu şekilde çalışmaktadır.

YORUMLAR YAZ