Parapiyasasi.net
Dünyanın En Pahalı Oteli Satıldı
Yazar: -24 Nisan 2020
51

Dünyanın En Pahalı Oteli satıldı. Milyarder Barclay kardeşler ait Londra da bulunan The Ritz oteli satıldı. Satın alan kişi ise iş adamı Katarlı Abdulhadi Al -Hajri. Dünyanın bu pahalı ve ün yapmış oteli işadamına 800 milyon sterline satıldığı öğrenildi. Otelin satılması kime satıldığı saklanırken katarlı işadamına satıldığı ingiliz basınına yansıdı. Ünlü otel Londra da dünyanın en pahalı oteli olarak görülüyor.

dunyanin en pahali oteli
Dünyanın En Pahalı Oteli Satıldı 2

Bu Otele Sahip Olmak Gurur Verici

Dünyanın en pahalı oteli olarak bilinen The Ritz oteli işadamına katarlı işadamına 800 milyon sterline satıldı. Ayrıca otelin sahibi Katar Emiri ‘nin kayınbiraderi oluyor. Bir süre önceki haberlerde bu ünlü otelin Katar Emiri ‘nin eşi Şeyha Moza Bint Nasser’ in aldığı haberleri ortaya atılmıştı. Ayrıca otelin şimdiki sahibi katarlı işadamı Pakistan Başbakanının da arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Londra da katarlı işadamı basın mensubuna’ The Ritz oteline sahibi olmak gurur verici gerçekten ‘ dediği öğrenildi. Şu günlerde yaşanılan salgın covid-19 nedeniyle otelde çalışamayan çalışanlarının da maaşlarının düzenli olarak verildiği duyuruldu. The Ritz oteli ingiliz kraliyet ailesi için önemi biliniyordu. Otelin en büyük özelliği ise kraliyet ailesinin fertleri olan Prens Charles’ın ve eşi Camilla Parker Bowles’in Londra halkıyla konuşma yaptığı yer olarak biliniyor. Ayrıca Kraliçe Elizabeth in hayatta olmayan annesine ait çok sevdiği bir masanın otelde bulunduğu öğrenilen haberler arasında.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar