Parapiyasasi.net
Erdoğan: Yarın Karadeniz doğalgazını ateşliyoruz
Yazar: -19 Nisan 2023
5

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Denizli’de düzenlediği mitinge konuştu.
Yarın Karadeniz doğalgazını ateşleyeceklerini belirten Erdoğan, “Ülkemizin doğalgaz ve petrol gelirlerinden kuracağımız Aile ve Gençlik Bankası bunun birinci adımı olacak. Aile Kalkanı programıyla konut hanımları, çocuklarımıza gençlerimize dayanak vereceğiz. Birinci müjdemiz mesken hanımlarına. Mesken hanımlarımıza emeklilik hakkı getiriyoruz. Primlerin üçte birini devlet olarak biz karşılayacağız” dedi.

İkinci muştuyu de gençlere verdiklerini lisana getiren Erdoğan, “Eğitimlerinden iş kurmalarına, evliliklerine kadar her etapta gençlerimizin yanında yer alıyoruz. Evlenmek isteyen gençlerimize faizsiz 150 bin lira kredi vereceğiz. Gençlerimiz maddi ıstıraba düşmeden kolay kolay altından kalkabilecekleri kurallarla yuvalarını kurabilecek” diye konuştu.

Denizlili çiftçilerimize 4 milyar lira meblağında ziraî takviye sağladıklarını aktaran Erdoğan, “Denizli ve 15 ilçesine doğalgaz arzı sağladık. Saatlerce saysak bitmeyecek eserlerimizle Denizli’yi Türkiye Yüzyılı’na hazırladık. Yarın Karadeniz doğalgazını ateşliyoruz” sözlerini kullandı.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar