Parapiyasasi.net
GAMI Teknoloji, Gerard Lopez ile takımını güçlendirdi!
Yazar: -23 Mayıs 2023
3

Türkiye’nin Web3 alanında öncü markası olarak gösterilen GAMI Teknoloji, teknoloji alanında değerli yatırımları bulunan iş insanı Gerard Lopez’in idare heyetine dahil etti. Başarılı yatırımcının sahip olduğu tecrübeyle birlikte, GAMI’nin Venture Builder’ın küresel arenada büyümesi hızlanacak.

GAMI’den yeni isim yeni hedefler

Kurulduğu günden bu yana Venture Builder olarak Web3 ekosistemindeki faaliyetlerini devam eden GAMI’nin 50’den fazla ülkede kullanıcısı bulunuyor. Her geçen gün küresel pazarlardaki yerini sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalar yürüten Venture Builder, milyarder yatırımcı Gerard Lopez’in takıma katılmasıyla yeni bir serüvene başlıyor. Bu gayeyle memleketler arası operasyonlarının daha ileri bir noktaya taşınması amaçlanıyor.

Her etabını kendi iç kaynaklarıyla yürütüyor

Gelecek planlamaları doğrultusunda ülkemizin Web3 alanına odaklanan birinci Venture Builder’ı olan GAMI, geliştirdiği projelerin planlama, eser geliştirme ve pazarlama süreçleri de dahil olmak üzere her etabını kendi iç kaynaklarıyla yürütüyor. Bu anlayışla ilerleyen takımın yeni isimle birlikte daha büyük hareket imkânı yakalayacağı ve dalda yakaladığı ivmeyi de devam ettireceği düşünülüyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar