Parapiyasasi.net
Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?
Yazar: -08 Nisan 2020
12

Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?

Bütün bankalar, kendileriyle çalışmanız adına farklı farklı promosyon ücret politikası uygulamaktadır. Tabiki en çok tercih gören bankalar şüphesiz kamu bankaları.

Akbank Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Akbank, 31 Mart 2020 tarihleri arasında emekli maaşını Akbanka taşıyana yıllık 750 TL promosyon ücreti vermektedir. Bunlada kalmayıp emekli olan vatandaşlara yıl sonuna kadar 350 TL’lik kullanabileceğiniz chip para veriliyor.

DenizBank Ne Kadar Promosyon Veriyor?

DenizBank, emekli olanların maaşlarını Denizbank’a taşıyanlara 675-1000 TL arası promosyon vermektedir. Bu promosyonu alabilmek için 3 sene boyunca maaşınızı Denizbank üzerinden almaya devam etmeniz gerekmektedir.

İş Bankası Ne Kadar Promosyon Veriyor?

İş Bankası özel bankalardan bir tanesi olup 1.000 TL’ye kadar promosyon veren bankalardandır. Promosyon dışında ise avantajlı imkanlarıda müşterilerine sunmaktadır. İş bankası üzerinden 3 sene boyunca maaşınızı alacağınız sözünü vermeniz durumunda 750 ile 1000 TL arası promosyona hak sahibi oluyorsunuz.

Ziraat Bankası Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Ziraat Bankası bilindiği üzere kamu bankalarından birtanesi olup; emeklilere 500 TL ila 750 TL aralığında promosyon veriyor. Kamu bankalarının hepsi Ziraat bankasında olduğu gibi 750-1000 TL arası promosyon vermektedir.

Banka Promosyon Ne Zaman Ödenecek?

Emekli maaşını alan milyonlarca vatandaş promosyonlarının ne zaman ödeneceğiyle alakalı detaylı bilgiye sahip değiller. Anlaşmış olduğunuz bankanın her yıl dönümünde promosyonlarını düzenli bir şekilde alabilirsiniz. Her ne kadar bu ödemeleriniz bankalar arası farklılık olsada genel bazlı olarak bir yıl sonunda ödenir. Sözleşmeyi hangi tarihte yaptı iseniz o tarih baz alınarak 1 yıl sonrasına ödemeniz yapılır.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Ziraat bankası müşterilerine sunduğu promosyon ücreti 500 ila 1000 TL arasıdır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar