Parapiyasasi.net
İktisat ve siyaset gündemi – 11 Mart 2023
Yazar: -11 Mart 2023
6

1- CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Nurhak, Elbistan, Ekinözü ve Afşin ilçelerini ziyaretinin akabinde Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası toplantısına iştirak edecek, Ömür Hak Konteyner Kent’te incelemelerde bulunacak, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya katılacak, Konak Belediyesi Çadır Kent ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Lojistik Merkezini ziyaret edecek.

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Valilik’teki uyum toplantısına katılacak, Diyarbakır Gamer Kriz Merkezine ziyarette bulunacak.

2- MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin MYK, MDK üyeleri ve milletvekilleriyle Genel Merkez’de bir ortaya gelecek, akabinde basın toplantısı düzenleyecek.

3- UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener, Antakya’daki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarsıntı Uyum Merkezini, konteyner kenti ziyaret edecek, Kırıkhan’da inceleme yapacak, İskenderun’da sahra hastanesi, çadır kent ve İBB gemisine ziyarette bulunacak.

EKONOMİ FİNANS

1- Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Valilik’te ortak basın toplantısı gerçekleştirecek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Malatyalı sanayicilerle istişare toplantısına katılacak.

2- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sanayi sitelerini ve organize sanayi bölgelerini ziyaret edecek.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar