• YARIM ALTIN
  5.444,00
  % -0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  27,5670
  % 0,46
 • € EURO
  28,9756
  % 0,67
 • £ POUND
  33,4621
  % 0,70
 • ¥ YUAN
  3,7769
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,2767
  % 0,47
 • BITCOIN/TL
  756537,376
  % 0,20
 • BIST 100
  8.398,06
  % -1,36

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma

Bazı müşteriler ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemini merak ediyor. Bu konuda direkt bağlanmanın yöntemini açıklayacağız.

Müşterilerin bazen acil bir durumu olabilir ve ING müşteri temsilcisine direkt bağlanmanın yolunu arıyor olabilir. Örneğin markette sıra beklerken kart şifresini unutabilir veya kartını düşürebilir, kaybedebilir, başkasına kaptırabilir. Bu gibi durumlar acilen banka ile görüşmeyi gerektirebilir. ING müşterisinin yapması gereken işlem müşteri temsilcisine direkt bağlanmanın yolunu not almaktır.

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isteyen bir müşterinin öncelikle yapması gereken işlem 0850 222 0 600 numaralı hatta ulaşarak ING müşteri hizmetlerine bağlanmak. Bundan sonra yer alan her adım sesli dönüş sağlandıktan sonra yapılmalıdır. Öncelikle müşterinin kimlik numarasını, cep telefonunu, müşteri numarasını veya istenen diğer bilgilerden birini girmesi gerekiyor.

Bu işlem sonrasında yapılması gereken önce 3 tuşuna basmak. 3 tuşuna bastıktan sonra 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine ulaşmak gerekiyor. Müşteri temsilcisine ulaşan bir müşteri eğer sıra var ise bir süre sonra, sıra yok ise hemen müşteri temsilcisi ile iletişime geçebiliyor.

Bu durumun avantajları

ING müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde ulaşmanın pek çok avantajı yer alıyor. Bunlardan birisi erkenden hızlı bir şekilde iletişime geçmek. Eğer kart çalıntı veya kayıp gibi bir durum var ise ne kadar hızlı bağlantı sağlanırsa müşteri temsilcisine de o kadar hızlı ulaşılır yani sıraya daha erken girilir.

Müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmanın bir diğer faydası kart eğer başkalarının eline geçtiyse kartı hızlı bir şekilde bloke etmek sağlanacaktır. Bu durumun farkına ne kadar erken varılır ise müşteriye de o kadar avantaj sağlayabilir. Çünkü burada adeta süre ile yarış yapılıyor.

Bu durumun bir diğer avantajı da eğer ki kartta para var ise ve kart kaybolduysa kartın içerisindeki paraların güvenli bir şekilde korunmasını sağlamaktır. Bundan dolayı müşteri temsilcisi ile hızlı bir iletişim kurmanın bu gibi çeşitli avantajları yer alıyor.

YORUMLAR YAZ