Parapiyasasi.net
İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar
Yazar: -21 Ağustos 2020
4

Teknoloji ilerledikçe bankacılık da her geçen gün bu teknolojiden nasibini alıyor. Özellikle pandemi ile uğraştığımız bugünlerde her işimizi evden halletmek, bakkal çırağımızı bile eve çağırıp ekmeğimizi bile kapıdan almak istiyoruz. Gelişen teknoloji de bize bu zor günlerimizde bankaya gitmeden kredi çekme imkânı sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarında bankaların sunduğu bir hizmette internetten anında kredi kullandırmasıdır. Peki, internetten anında kredi nedir? Anında kredi veren bankalar hangileridir?

İnternetten Anında Kredi Nedir?

Bankaların müşterilerinin kredili ürünlere kolay erişmesi ve 7 gün 24 saat kredi çekebilme imkanını sunabilmek amacı ile oluşturulan bir hizmettir. Şubeye gitmeden kredi çekmek için kredi talebinde bulunacağınız bankada bir hesabınızın bulunması mutlaka gereklidir. Şayet kredi çekmek istediğiniz banka da vadesiz hesabınız yoksa bu aşamada kişinin anında bir vadesiz hesap açması oldukça yararlı olacaktır.

İnternette anında kredi başvurusu kısa sürede sonuçlanmakta ve onaylamanız halinde anında mevduat hesabınıza aktarılmaktadır. Pek çok bankanın sunduğu bu hizmet çerçevesinde sadece internet bankacılığından değil mobil bankacılık ve ATM’ den kredi başvurusu yapma ve kredi tutarını çekme imkanları sunulmaktadır.

Anında Kredi Nasıl Çekebilirim?

Mevduat hesabınızın olduğu banka internetten anında kredi veren bankalar listemizde yer alıyorsa mobil bankacılık, internet bankacığı ya da ATM üzerinden sadece kartınız ile giriş yaparak krediler menüsü altından anında kredi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başvuru sırasında sizden istenen bilgileri doğru olarak ilgili alanlara girmeniz ve kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Bu aşamadan sonra yapacağınız anında kredi başvurusu olumlu sonuçlanır ise siden krediyi kullanıp kullanmayacağınızı seçmenizi isteyecektir. Kredi kullanımını onaylamanız halinde ise kredi tutarının aktarılmasını istediğiniz mevduat hesabını seçmeniz gerekmektedir. Anında kredi işlemleri tamamlandıktan sonra ise dilediğiniz an en yakın ATM’den hesabınıza yatırılan kredinizi çekebilirsiniz. Peki, internetten anında kredi veren bankalar hangileri?

İnternetten Anında Kredi Veren Banka Listesi

Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalar sonrasında hazırladığımız bu liste içerisinde anında kredi veren bankalar ve sundukları imkanları bir arada görmeniz mümkündür. Şayet bu listede yer almayan ancak internetten anında kredi imkanı tanımaya başlayan yeni bir banka biliyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bize haber verebilirsiniz.

Garanti Bankası İle Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Online yani internetten anında kredi verme furyasına Garanti bankası da katılmış durumda. Garanti bankası %1,29 oranlarla başlayan online kredi teklifleri sunuyor. Ufak bir hatırlatma yapmak isteriz Garanti bankasında talep edilen kredi miktarı arttıkça faiz oranları düşüyor. Mesela 75.000 lira üzerindeki kredi taleplerinizde faiz oranı 1,59 iken 10.000 liralık kredi başvurunuzda bu oran 1,47’ ye çıkıyor.

Garanti anında kredi başvurusu için akıllı telefonunuza Garanti cep uygulamasını indirmeniz ya da Garanti bankası internet şubesinden kolayca başvuru yapabilir hızlı sonuç alarak ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz!

Yapı Kredi Bankası İle Acil İhtiyaçlar İçin Anında Kredi

Online başvuru yaparak 10.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi hesabınıza talep edebileceğiniz bir diğer banka ise Yapı Kredi bankası. Faiz oranları %1,27 den başlıyor. Yine Yapı Kredi bankasında da çekilmek istenen miktar arttıkça faiz oranlarında ciddi düşüşler görmek mümkün. Yapı kredi bankası anında kredi başvurularında 36 aya kadar vade seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz. Hemen başvurmak ve kredinize anında sahip olmak için Yapı kredi bankası internet bankacılığını ya da mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İle Rahat Online Kredi

Herhangi bir şubeye gidip yüz yüze başvuru yapmadan QNB Finansbank ile internet üzerinden sadece tek tıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30.000 liraya kadar %1,05 faiz oranıyla 60 aya kadar vadeli ihtiyaç krediniz anında hesabınızda. Başvurmak için;

  • QNB Finansbank internet bankacılığı
  • QNB Finansbank mobil bankacılık
  • QNB Finansbank online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İş Bankasından Evraksız İmzasız Anında Kredi

Nakit ihtiyacı olanlar için İş bankasının düzenlediği anında kredi imkânı ile birlikte 25.000 liraya varan 60 ay vade seçenekleri ile %1,05’ den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden anında sahip olabilirsiniz. İş bankası anında kredi başvurusu yapabilmek için;

  • İş bankası internet bankacılığı
  • İş cep mobil uygulaması
  • İş Bankası Bankamatik üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Kredi almak isteyenler için hemen internet üzerinden başvuru imkânı sağlayan bir başka banka da ziraat bankasıdır. Bu krediye internet üzerinden başvurmak oldukça kolay olsa da ziraat bankası kredi verirken oldukça titiz davranmaktadır. Başvuru yaparken kredi notunuza çok dikkat etmeli ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yaptığınızdan emin olmalısınız. Bu şartları sağladığınızda Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi anında hesabınızda!

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Başvurusu

Vakıfbank “internet hızında kredi “mottosu ile hayata geçirdiği anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak her banka gibi Vakıfbank da kredi notunuza ve banka geçmişinize mutlaka dikkat etmektedir. Eğer bu şartları sağlıyor iseniz krediniz anında onaylanır ve şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza yatar. Vakıfbank anında kredi başvurusu Vakıfbank internet bankacılığı ve Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden kolayca gerçekleştirilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar