Parapiyasasi.net
İş Bankası anında kredi
Yazar: -13 Mayıs 2020
130

İş Bankası Anında Kredi İle Paranız Anında Hesabınızda

İş Bankası anında kredi, müşterileri için ihtiyaç kredisi kullanımlarını kolaylaştırdı. Artık acil nakit ihtiyaçlarınızda ihtiyaç kredisi kullanmak için şubeye gitmenize gerek kalmayacak. Elinizin altında ki İş bankacı bankacılık kanalları ile İş Bankası anında krediye başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi banka hesabına aktarabilirsiniz. Peki, İş Bankası anında kredi nedir? İş Bankası anında kredi başvuru koşulları nelerdir? İş Bankası anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası Anında Kredi Nedir?

İş Bankası anında kredi, 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir ihtiyaç kredisi hizmetidir. 1300’den fazla şubesi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan İş Bankası ihtiyaç kredisi taleplerinize çok hızlı bir çözüm üreten Anında Kredi hizmetini devreye sokmuştur. İster hafta sonu isterseniz de gece 2 de acil nakite ihtiyacınız olan her anda başvuru yapabileceğiniz Anında Kredi ile 50.000 TL’ye ve 60 ay vadeye kadar başvurularınız hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

işbankası anında kredi özellikleri
İş bankası anında kredi başvuru şartları nelerdir?

İş Bankası Anında Kredi Başvuru Koşulları Nelerdir?

İş Bankası anında kredi başvuru koşulları arasında en önemlisi İş Bankası müşterisi olmanız yer almaktadır. Findeks kredi notu puanınız yüksek ise İş Bankası anında kredi başvurunuz yüksek ihtimal ile olumlu sonuçlanacaktır.

Kredi notunuzu bilmiyorsanız kredi notu öğrenme yolları içeriğimizeden öğrenebilirsiniz.

Tüm bunların dışında talep edilen hiçbir belge ya da kefil bulunmamaktadır. Başvurunuz sonrasında anında kredi talebinizin cevabı size hızlı bir şekilde iletilmekte krediyi kullanım koşullarını kabul ettiğiniz takdirde ise mevduat hesabınıza tutarı aktarılmaktadır.

İş Bankası anında kredi için başvurular 50 Bin TL’ye ve 60 ay vade seçenekleri ile anında sonuçlanmakta ve kredi sözleşmesini onaylamanızın ardından seçmiş olduğunuz vadesiz TL hesabınızaa aktarılmaktadır. Başvuru yapılan tutar üzerinden kredi masrafları düşüldükten sonra kalan miktar mevduat hesabınıza aktarılmaktadır. 50 Bin TL üzeri anında kredi ihtiyaçlarınız başvuru bazında şube değerlendirilmesine alınmakta ve onaylanmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası anında kredi başvurusu yapabilmek için şubeye gitmenize gerek yoktur. İş bankası tarafından sunulan İşCep, İnternet şubesi ve Bankamatik aracılığı ile hemen şimdi anında nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. Hem zahmetsiz hem de 7 gün 24 saat sizlere hizmet veren İş Bankası anında kredi ile artık parasız kalma devri sona eriyor.

İşCep İle Anında Kredi Kullanım İşlemleri

İş Bankasının İşCep kullanıcısı iseniz giriş bilgilerinizi kullanarak İşCep uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ana menüde yer alan krediler bölümünden Anında kredi başvuru adımına gelmeniz gereklidir. Talep ettiğiniz kredi tutarı ve vadeyi yazdıktan sonra sizden kredi başvurusu için bir takım bilgiler talep edilecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girmeniz kredinizin onaylanması için oldukça önemlidir.

Tüm bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra kredi başvurunuzun değerlendirmeye alındığını bildiren bir ekran gelecektir. İş Bankası anında kredi başvurunuzun sonucuna dair size SMS mesaj iletilmektedir. Başvurunuzun onaylanması halinde yine krediler bölümünde yer alan Kredim hazır adımına gelmeniz ve oradan onaylanan kredinizi kullandırma işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı İle Anında Kredi Kullanım İşlemleri

İş Bankası internet bankacılığı ile anında kredi kullanım işlemleri İşCep te gerçekleştirdiğimiz işlemler ile aynıdır. İş Bankası İnternet bankacılığına bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra Kredilerim menüsünden Anında Kredi Başvuru sayfasına geçmeniz ve sizden istenen bilgileri doldurarark başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Kredinizin onaylandığına dair SMS geldiğinde ise yine Kredilerim menüsünden Kredim hazır sayfasına geçiş yaparak işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Bankamatik İle Anında Kredi Kullanım İşlemleri

İş Bankası internet bankacılığı ya da İşCep müşterisi değilseniz ve anında kredi işlemlerinizi Bankamatik aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız burada da yapılacak işlemler oldukça basittir. Bankamatik de kart şirsi ile giriş yaptıktan sonra menüde yer alan daha fazlası kısmına geçmeniz ve burada yer alan Anında Kredi ve Anında Ek Hesap bölümüne gelmeniz gerekmektedir. Yine anında kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer istenen bilgilerin girişini tamamlamanızın ardından kredinizin kısa onay sürecini beklemeniz gerekecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar