• YARIM ALTIN
  5.546,00
  % 0,23
 • AMERIKAN DOLARI
  27,0405
  % 0,11
 • € EURO
  28,8756
  % 0,06
 • £ POUND
  33,4372
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  3,7111
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,2811
  % 1,40
 • BITCOIN/TL
  732790,171
  % -0,03
 • BIST 100
  7.719,82
  % -0,82

İŞKUR evde ek iş veren firmalar, evde paketleme işi ilanları, evden para kazanma yollar

İŞKUR evde ek iş veren firmalar, evde paketleme işi ilanları, evden para kazanma yollar

2019 yılının son günlerinden başlayıp günümüze kadar devam eden corona virüs salgını tüm dünyayı etkilemiş durumda. Pandemi en acı etkisini ekonomi üzerine gösterdi. Birçok sektörün para akış hacmi düşerken milyonlarca insan işsiz kaldı.  Bu sırada bazı sektörler çalışanları işten çıkarırken bazı sektörlerde evden çalışma ön plana çıktı. İnsanlar evden para kazanma yollarını araştırmaya başladılar.  Kişiler ek ödemelerinin azalması üzerine evde ek iş fikirleri araştırmaya başladılar.

1iskur.com 2017 yılında yayın hayatına giren ve kişilere iş fikirleri, evden para kazanma yolları, ek iş imkanları hakkında bilgiler veren bir internet sitesi. Bugüne kadar binlerce kişi siteden yararlanmış ve kendilerine iş imkanları yaratmış.

Sitede evde ek iş veren firmalar, bayilik veren firmalar, iş fikirleri, girişimcilik gibi kategoriler bulunmakta. Hem iş arayanlar hem işler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bu faydalı internet sitesinden yararlanıyor. Aynı zamanda firmalar eleman ihtiyaçlarına yönelik iletişim numaralarını 1iskur.com adresinde yayınlıyorlar.

1iskur Türkiye İş ve İşçi bulma kurumu (İŞKUR) haberlerini duyurularını günlük olarak takip ederek duyurular yapıyor. Ankara evde iş ilanları, İstanbul evde ek iş ilanları gibi başlıklar ile İŞKUR’un yayınladığı güncel iş ilanlarına yer veriyor.

Pandeminin etikeri sürerken evden çalışmak herkese çok daha cazip gelmeye başladı. Devlet kurumları başta olmak üzere birçok özel şirkette çalışanlarıyla uzaktan çalışma- evden çalışma modeline geçti. Bu durum çalışanlar arasında evde ek iş fikrini ön plana çıkardı. Son yapılan çalışmalara göre çalışanların %68 evden para kazanma fikrine sıcak bakııyor.

Sizlerde 1iskur.com internet sitesini takip ederek, 2021 yılı evde paketleme işi ilanlarına göz atabilir, az bütçeyle yapılabilecek işlere ulaşabilir, bayilik veren firmalar listesini inceleyebilir ve kendi evde iş imkanınızı yaratabilirsiniz.

1iskur.com internet sitesi özellikle de kadınların iş dünyasına atılımını amaçlayarak kadınlara yönelik iş fikirlerini kullanıcılara sunmaktadır. Aile ve Çalışma Bakanlığı’nın kadınlara yönelik teşvikleri ve özel imkanlar sitede günlük güncellenmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve iş fikirleri, iş ilanları için 1iskur.com adresini ziyaret ediniz.

YORUMLAR YAZ