Parapiyasasi.net
Kadın Girişimciler İçin Uygun Fırsat Sunan Bankalar
Yazar: -15 Aralık 2021
26

Kadın Girişimciler İçin Uygun Fırsat Sunan Bankalar

Kadın Girişimciler İçin Uygun Fırsat Sunan Bankalar, Kadın girişimcilere destek olmak için kredi veren bankaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Geleceğe yön veren, ülke ekonomisini kalkındıran kadınlarımıza destek sağlamak için bankalar uygun kredilerle fırsatlar sunmaktadır. Kendi işlerine başlamaları ve büyütmeleri için destek sağlanmaktadır. Kadın girişimciler için uygun krediler veren bankaların talep ettikleri şartlar aşağıdaki gibidir.

1. Vakıfbank Kadın Girişimcilere Kredi Desteği

Vakıfbank kadıngirişimcilere verdiği kredi destek avantajları ile ön plandadır. 84 aya varan geri ödemeli kredi desteği ile kadın girişimcilere uygun faiz oranları belirleyerek kendi kredi desteğini sunmaktadır. Bu kredi desteğinden yararlanmak isteyen kadın girişimcilerin işletmelerinde en az 250 kişiden az olmak şartıyla tam zamanlı personel çalıştırmaları gerekmektedir. Şirketin yıllık gelirinin 50 milyon Euro’yu geçmemesi veya bilançosunun 43 milyon Euro’dan az olması gerekmektedir. Ayrıca işletmenin Türkiye sınırları içerisinde faaliyet göstermesi gibi şartlar aranmaktadır. Detaylı bilgi için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

2. Ziraat Bankasının Kadın Girişimcilere Özel Destek Kredisi

KGF Kefalet desteği ile uygun faizli kredi kullanımı sağlayan Ziraat Bankası, nakit destekli kredilerde 60 aya varan vade fırsatlarıyla imkân sunmaktadır. Ayrıca iş yeri alımlarında 96 aya varan vade fırsatlarıyla destek sağlamaktadır. “Kadın Girişimci Destek Paketi” ile kadın girişimciler kredi tahsis masraflarında %50 indirimden yararlanabilirler ve bankacılık hizmet ve ürünlerini ücretsiz kullanım hakkına sahiplerdir. Detaylı bilgi için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

3. Halkbank Girişimci Kredileri

Sadece kadınlara değil tüm girişimcilere destek sağlayan Halkbank, üniversiteden mezun olup bölümü ile ilgili veya eğitim aldığı meslek ile ilgili girişimi başlatacak olan herkese kredi imkanı sunmaktadır. Halkbank kredi desteği sayesinde 30 bin TL’den başlayıp 75 bin TL’ye kadar 48 ay vade ile kredi desteği vermektedir. Detaylı bilgi için Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

4. Finansbank Kadın Girişimcilere Destek Kredisi

Kadın girişimcilere iş kurmalarında ve işlerini büyütmede fırsatı sağlayan ve sermaye desteği veren Finansbank, kredi desteği ile yaklaşık 2 bin üzerinde kadın girişimciye yarar sağlamaktadır. Avrupa bankalarından alınan 50 milyon Euro değerindeki kaynaklar ile kadın girişimcilere teminat şartı olmaksızın kredi desteği sağlanmaktadır. Bu durumda kredi desteği alırken bir veya birden fazla varlığınızı teminat olarak göstermeniz gerekmemektedir. 36 aya varan vade ve uygun ödeme koşulları ile seçenekler sunmaktadır. Detaylı bilgi için Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

5. Garanti Bankası Altın Teminatlı Kredi

Kadın girişimcilerin tasarruflarını altın olarak değerlendirmekte ve altın hesabına yatırmaları karşılığında Garanti bankası teminatlı kredi desteği sağlamaktadır. Kadın Girişimci Destek Paketi adı altında kadın girişimcilere 60 aya varan vade ve onlara özel faiz oranları ile kredi vermektedir. Paket kapsamında Garanti bankası kadın girişimcilere bankadaki ürün ve hizmetlerden avantajlı şekilde yararlanmayı sunmaktadır. Detaylı bilgi için Garanti bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

6. Yapıkredi Kadın Girişimci Kredisi

3 aya varan ödemesiz, ayda bir sefer ödemeli, 3 ayda bir ödemeli, 6 ayda bir ödemeli seçenekleri ile 36 aya varan vade ile Yapıkredi, kadın girişimcilere kredi imkanı sunmaktadır. Yapıkredi tarafından verilen kadın girişimci kredisinde üst sınır bulunmamaktadır. Bu kredi kadın girişimcilerin kısa ve orta düzeyde işletme sermayesi ihtiyacını karşılamaktadır ve kredi dosya masraflarında %50 indirim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için Yapıkredi bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

7. Denizbank’tan Kadın Girişimcilere Özel Kredi

Denizbank, 36 aya varan geri ödemeli kredi seçenekleriyle üst limiti 125 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlamaktadır. Kadın girişimcilerin işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve işlerini büyütmek isteyen girişimcilerde bu krediden faydalanmaktadır. Bu krediden yararlanan kadın girişimcilere işletmelerine uygun ürün ve hizmet tarifesi seçmelerine imkan sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar