Parapiyasasi.net
KOSGEB Güncel Hibe Rakamları
Yazar: -30 Ekim 2019
7

KOSGEB 1990 yılından beri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığın biriminde faaliyet göstermektedir. Yeni, küçük, orta-yüksek ve yüksek proje girişimcilerin, maddi olarak desteklenmesi amacıyla kurulmuştur. Ayrıca KOSGEB güncel hibe rakamları da günümüzde çokça merak edilmektedir.

KOSGEB Hibelerinden Kimler Faydalanabilir?

Özel kurumlar tarafından verilen, özel iş kurma eğitimleri ve sertifikalarına sahip pek çok kişi kendi işletmesinde çalışmalarına devam edebilir. KOSGEB bu konuda oldukça hızlı bir çalışma sağlıyor ve sizler için kurumsal çözümleri ön plana çıkarıyor. Hemen hemen herkes için özel bir hibe sağlayan Kosgeb, geneli itibariyle yoğun çalışmalar sunuyor. Ev hanımları için sunulan kredi hizmetleri, yeni iş kuranlar için verilen hibe destekleri ve özellikle ihracat konusunda çalışma yapanlar için sunulan hizmetler ile ilgili karşınıza çıkardığımız pek çok çalışma bulunuyor. Bu konularda daha rahat ve daha etkin bir yeniliği kullanabilirsiniz. Bizim önerimiz, güncel olarak hibeleri detaylı bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Daha rahat ve daha etkili bir hibe kredisi almak için, başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Hem rahat hem de ayrıntılı bir çalışma için sitemizde yer alan bütün güncellemeleri kullanabilirsiniz. Girişimci destekleri için kendini her zaman güncelleyen KOSGEB hibe destekleri ile ilgili olarak e devlet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Kosgeb Hibe Kredileri Ne Kadar?

Rakamlar yapılan başvurulara göre değişiyor. İş yeri açmayı düşünen herkes Kosgeb desteklerinden faydalanabiliyor. Bu yüzden yapılacak tüm başvurularda 50 Bin TL karşılıklı geri ödemesiz olarak kredi alabilir, 100 bin TL seviyesinde de faizsiz geri ödemeli hibe kredi alabilirsiniz. Bu yüzden de yapılacak faiz oranları ve verilen oranlar ile ilgili olarak güncel bilgileri sitemiz üzerinden tek bir tıklama ile öğrenebilirsiniz. Kosgeb faizleri ile ilgili  online seçimler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinde yer alan aşamaları kullanın. Geleneksel çözümler, ayrıntılı seçenekler ve alanında uzman olan her bir iş fırsatı için desteklere ulaşabilirsiniz. İş yeri açmak ya da şirket açmayı düşünenler için sunulan kredi oranlarına tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Güncel hibe kredileri için KOSGEB güncel hibe rakamları öğrenildikten sonra talepler iletilebilir.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar