Parapiyasasi.net
Kredi kartı ile MTV ödeme
Yazar: -18 Ocak 2019
16

Kredi kartı ile MTV ödeme

Kredi kartı ile MTV ödeme, Ocak ve Temmuz aylarında araç sahiplerinin ödemesi gereken bir vergi türü olan Motorlu Taşıtlar Vergisini kredi kartınızı kullanarak ödeme şansınız bulunmaktadır. Araç sahipleri için bankaların bu konuda sunmuş olduğu birçok kolaylığında bulunduğunu sizlere belirtelim. Özellikle bankaların Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmesi konusunda sunduğu taksit seçeneklerini de kullanarak araçlarınızın vergisini kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Hangi banka kaç taksit yapmaktadır?

Bu konuda her bankanın müşterilerine sunduğu tekliflerin farklılık göstermesinden dolayı sizlere net bilgi vermenin yanlış olduğunu belirtelim. Vakıfbank kullanıcılarına bankanın Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi konusunda 2 taksit seçeneği yaptığını belirtelim.

Akbank’ın Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmesi konusunda da müşterilerine 2 taksit imkanı sunduğunu belirtelim. Garanti Bankası ise Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmesi konusunda müşterilerine 3 taksit seçeneğinin yanı sıra lastik alımlarında 75 TL indirim fırsatı da sunduğunu belirtelim.

İş Bankası’da Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmesi konusunda müşterilerine 3 taksit imkanı sunmaktadır. Şeker Bank’ta 3 taksit seçeneği ile MTV ödemesi konusunda taksit seçeneği sunmaktadır. TEB üzerinden de MTV ödemesini yapmak istediğiniz zaman 3 taksit seçeneği ile ödeme imkanınız bulunmaktadır.

MTV taksiti için komisyon alınıyor mu?

Bankaların MTV ödemelerinde müşterilerinden herhangi bir şekilde komisyon almadan bu işlemi yaptığını belirtelim. Bu yüzden de MTV ödemek istediğiniz zaman bankaların kredi kartlarını kullanarak sizlerde ödemek zorunda olduğunuz bu vergi türü için taksit seçeneklerini kullanarak ödemelerinizi sonraki aylara bırakma fırsatını yakalamış olursunuz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar