Parapiyasasi.net
Kredi kartı yapılandırması en fazla kaç ay?
Yazar: -18 Ocak 2019
24

Kredi kartı yapılandırması en fazla kaç ay?

Kredi kartı borcu olanları sevindiren haber bugün geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamadan sonra 31 Aralık 2018 tarihi ve öncesine kadar kredi kartı borcu olan vatandaşları yakından ilgilendiren bu haber sonrasında Ziraat Bankası ile yapılan anlaşmadan sonra borçluların kredi kartlarını yapılandırmasına imkan sağlandı.

Kredi kartı yapılandırması faiz oranları

Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarının %2’nin üzerinde olduğu şu günlerde, Ziraat Bankası’nın kredi kartı borcu yapılandırmak isteyen kişilere özel olarak sunduğu faiz oranı oldukça düşük seviyelerde karşımıza çıktı. 24 aya kadar kredi kartı yapılandırması yapmak isteyenler için faiz oranını %1.10 oranından açıklayan bankanın, 25 ay ve 60 aya kadar olan dönemlerde ise yapılandırma yapmak istediğiniz zaman sunduğu faiz oranı %1.20 olarak açıklandı.

En fazla kaç ay yapılandırma yapılabilir?

Bankaların daha önceleri kredi kartı yapılandırması için sunduğu taksit seçenekleri 72 aya kadar çıkıyordu. Ancak açıklanan haberden sonra Ziraat Bankası’nın bu konuda müşterilerine en fazla 60 aya kadar vade seçeneği sunduğunu belirtmek istiyoruz. Daha üstünde vade yapma şansınızın bulunmadığını da sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

En düşük 3 ay en fazla 60 ay vade imkanını kullanarak sizlerde 31 Aralık 2018’e kadar olan kredi kartı borçlarınızı yapılandırma şansını yakalamış olacaksınız. Uzun zamandır vatandaşların beklediği bu haber sonunda gerçekleşti.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar