Parapiyasasi.net
Nano Coin Nedir?
Yazar: -25 Nisan 2021
79

Kripto param birimlerinin heyecan yaratması, nano coin nedir? Sorusunun da sorulmasına sebep oldu. Doğru kararlar verildiğinde önemli karlar sağlayan kripto para birimlerinin popülerliği gittikçe artmaktadır. Nano Coin ise popülerliği artan kripto param birimlerindedir.

Nano Coin Ne Anlama Gelir?

RainBlock’un yeniden markalaşarak isim değiştirmiş haline Nano Coin denir. 2018 yılında isim değiştiren RainBlock, Coin temellerine ise dokunmamıştır. Nano Coin ’in çıkış amacı diğer kripto para birimlerine alternatif olmaktır. Özetlemek gerekirse Nano Coin, Bitcoin’nin yetersiz olduğu noktada devreye girmek için tasarlanmıştır.

Nano Coin, çoğu kripto para birimlerinde kullanılan DAG yöntemini kullanmak yerine Block-Lattice adı verilen kendi teknolojisini kullanır. Çevrimsiz grafik algoritması ve kendine has teknolojisi ile Bitcoin’e alternatif olmayı amaçlamaktadır.

Nano Coin Nereden Alınır?

Nano Coin almak istediğinizde yatırımcılar tarafından tavsiye edilen alım yöntemi Binance’dir. Belirttiğimiz yere üye olduktan sonra Nano Coin satın alabilirsiniz. Yine de sadece Binance’de Nano Coin alışverişinin olmadığını söyleyelim. Kripto para işlemi yapılan hemen hemen tüm uygulamalarda Nano Coin vardır. Nano Coin alırken hangi kripto para sağlayıcısını tercih edeceğiniz sizin elinizdedir.

Nano Coin Nedir?
Nano Coin Nedir?

Nano Coin Nasıl Alınır?

Nano Coin, kripto para işlemi yapan uygulamalar aracılığıyla satın alınabilir.

Her uygulamanın farklı işleyişi olsa da Nano Coin almak istediğiniz de karşılaşacağınız terimler ve aşamalar şöyledir;

  • NANO/BTC Sayfasına Tıklayın.
  • Grafiğin Altında Bulunan BUY Bölümüne Tıklayın.
  • Price Bölümüne Almak İstediğiniz Miktarı Girin.
  • Amount Bölümüne Almak İstediğiniz Nano Coin Miktarını Girin.
  • Satın Alma İşleminizi Onaylayın.

Yukarıda belirttiğimiz aşamalar her kripto para işlemi yapan uygulama için geçerlidir. Hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın Nano Coin satın alırken yukarıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekecektir. Belirttiğimiz aşamalar esnasında bir sorun yaşarsanız kullandığınız uygulamadan teknik destek talep edebilirsiniz.

Nano Coin Geleceği Var Mı?

Nano Coin’in işlem kapasitesi Bitcoin’e göre 1000 kat daha fazladır. Bu durum Nano Coin’in işlem hızının daha fazla olduğunu gösterir. Küresel dünyada kripto para biriminin yeri devam ettiği sürece Nano Coin para biriminin de geleceği olacaktır. Nano Coin hakkında yapılan yorumlar ve incelemeler de bunu gösterir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar