Parapiyasasi.net
Öngörüleri Tutan Gizemli Analistin Son Bitcoin Tahmini!
Yazar: -15 Şubat 2023
7

9zOF Bja

Kripto para piyasası ve Bitcoin (BTC), Şubat’ta yeni yıla başlarken gösterdiği güçlü boğa ivmesini kaybetti. Bununla birlikte başarılı iddialarıyla tanınan bir kripto analisti, öteki bir ‘güçlü’ kripto boğa koşusunun ileride olabileceğini düşünüyor.

“Bitcoin için güçlü boğa piyasasına sahip olma bahtımızın yüksek”

İsabetli iddialarıyla piyasada bilinen Filbfilb takma isimli kripto para analisti, gelecekteki mümkün Bitcoin piyasa döngüleri, geçmişi ve daha fazlası hakkında görüşlerini açıklıyor. Kripto alanı, sanayinin 2009’da Bitcoin BTC’nin piyasaya sürülmesiyle başlamasından bu yana birçok boğa ve ayı piyasası gördü. Her bir kapsayıcı kripto boğa ve ayı piyasası, temel olarak en büyük, en esaslı kripto varlığı olan Bitcoin’in fiyat hareketine ve piyasa döngülerine bağlıydı.

Kripto para analisti, kripto sanayisinin öteki bir büyük boğa piyasasının kalabileceğini düşünüyor. FilbFilb, Bitcoin fiyatında 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 dolar düzeylerini başarılı bir formda öngördü. Analistin isabetli iddiaları için Kriptokoin.com’un bu makalesine bakınız. Filbfilb, Bitcoin’in boğa ve ayı döngülerini görmeye devam edip etmeyeceğine ait bir soruya, “Bence her vakit boğa ve ayı piyasaları olacak. Her piyasada her ne sebeple olursa olsun boğa ve ayı piyasaları olmaya devam ediyor,” cevabını veriyor. Ayrıyeten, değerlendirmelerine devam eden analist, Bitcoin için şu konuların altını çiziyor:

Bitcoin’i yönlendiren en büyük şey, büyük ölçüde spekülasyon ve bence biz hala spekülatif bir endüstriyiz. Kripto ile öteki bir çok güçlü boğa piyasasına sahip olma talihimizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Her döngü, daha fazla insanı, daha fazla anlayışı, başarılmaya çalışılan şeyin ne olduğuna dair daha fazla kabulü, bunun neden var olduğuna dair etik etrafında sorgulamayı vb. getirir.

Epic Bitcoin Short Squeeze

Analistin, boğa koşusunun mümkün boyutuyla ilgili çekinceleri var

Filbfilb, “Yani, tankta diğer bir döngü yapmak için akaryakıtımız olduğuna inanıyorum,” diye ekliyor. Akabinde, görüşünün gerisindeki mantığı daha da ayrıntılandırıyor. Bununla birlikte, boğa koşusunun muhtemel boyutuyla ilgili çekincelerini paylaşarak, logaritmik grafiğine nazaran Bitcoin’in yüksek düzeylerinin vakit içinde daha az dramatik hale geldiğine işaret ediyor. Başarılı analist ayrıyeten, meslek yolu ve daha fazlası dahil olmak üzere geçmişinden de bahsediyor.

Basın vaktinde Bitcoin (BTC), günlük bazda %2,8 artışla 22.250 dolar düzeyinde süreç görüyordu. Bununla birlikte, başkan kripto para, haftalık bazda %4’ün üzerinde kıymet kaybetti. Fakat, son bir haftada kısa müddetliğine 22 bin doların altına sarksa da bu alanı müdafaayı başardı.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar