Parapiyasasi.net
PTT Tarafından Gerçekleştirilen 8.4 Milyon İşlem
Yazar: -14 Nisan 2020
19

Virüs salgını nedeniyle alınan önlemler doğrultusunda PTT şubelerinde gerçekleştirilecek olan işlemler artış gösteriyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yaptığı açıklamalarda PTT‘nin  8.4 milyon işlem  gerçekleştirdiğini belirtiyor. Evde yardım ve emekli maaşı ödemeleri de bu kapsamda yer alıyor.

Maske satımının yasaklanmasıyla Türkiye’ de ücretsiz maske dağıtımını PTT’ler gerçekleştiriyor. Alınan tedbirler doğrultusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Hadımköy kargo merkezini ziyaret ederek açıklamalarda bulunuyor. Yaptığı açıklama da PTT’nin tarihten bu güne süreçteki önemine dikkat çekerek salgınla mücadelede de en ön safta bulunduklarına dikkat çekiyor.8.4 milyon islem

İşbirliği

Karaismailoğlu; işbirliğine vurgu yaparak devlet millet el ele bu süreci aşacağımızı belirtiyor. Kişi ve kurumların üstüne düşen görevlere hassasiyetle yaklaşması gerektiğini belirtiyor. PTT’nin gerçekleştirdiği 8.4 milyon işlem üzerinde duran bakan yaşlılık ve engelli maaşı ödemeleri, Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK ödemeleri gibi işlemlerin yanı sıra maske dağıtımının da özveri ile gerçekleşeceğini söylüyor. Tüm bu hizmetler için herhangi bir ücret istenmediğinin altını çiziyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar