Parapiyasasi.net
QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma
Yazar: -23 Ocak 2021
54

QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma işlemi oldukça kolay bir işlem olarak müşterilerin karşısına çıkıyor.

QNB Finansbank banka müşterisi olan bir kullanıcının bazen acil bir durumda banka ile iletişime geçmesi gerekebiliyor. Bu herhangi bir durum olabilir. Örneğin müşterinin banka veya kredi kartı kaybolabilir. Bu da içerisindeki paranın bir anda harcanmasına sebebiyet verebilir.

QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma

QNB Finansbank müşterisi olan bir kişi bankanın müşteri hizmetlerine ulaşarak kart kayıp ve çalıntı bildirimi, kart işlemleri, hesap işlemleri, fatura ödeme gibi çeşitli olayları gerçekleştirebiliyor. Eğer daha acil bir durum var ise müşterinin yapması gereken adımlar şu şekilde yer alıyor:

  1. 0850 222 0 900 numaralı hattan QNB Finansbank müşteri hizmetlerine ulaşılır ve dönüş yapılması beklenir.
  2. Bilgisayar konuştuktan sonra 1 tuşuna basılır.
  3. 1 tuşuna basıldıktan sonra biraz beklenir ve sesli komuttan bilgi gelince 5 tuşuna basılır.
  4. 5 tuşuna basıldıktan sonra diğer menüye geçince 4 tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanılır.
  5. Müşteri temsilcisi yoğunluğa bağlı olarak biraz geç karşılayabilir fakat eğer ki yoğunluk yok ise kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün.

Bu adımlar uygulandıktan sonra müşteri temsilcisi ile hemen iletişime geçilebiliyor. Şunu da bilmekte fayda var ki ne kadar erken sıraya girilir ise acil olan durum için o kadar hızlı bir görüşme sağlanabiliyor. Bu da aciliyeti olan bir müşteri için önemli bir avantaj sunuyor. Bundan dolayı müşterinin bu gibi durumlara dikkat etmesi gerekir.

QNB Finansbank hakkında bilgi

QNB Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde 4 milyon $ sermaye ile Hüsnü Özyeğin tarafından kuruldu. Bu dönemlerde banka müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank’ın 2019 yılındaki geliri 19.1 milyar $ iken net gelir miktarı 2.86 milyar $ olarak açıklandı. Firmanın şu anki sahibi %99,88 oranında QNB Group iken %0,12 oranında halka açık hisseler yer alıyor. 2019 yılı verilerine göre bankanın 12.538 çalışanı bulunuyor. Şu anda bankanın genel merkezi İstanbul’un Şişli semtinde yer alıyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar