Parapiyasasi.net
Ripple’in olması gereken değer 1.75 Dolar
Yazar: -18 Ocak 2019
30

Picolo grubunun geçtiğimiz günlerde yayınladığı rapora göre Ripple’in olması gereken değer 1.75 Dolar seviyelerinde. Özellikle son zamanlarda Ethereum ile çok ciddi bir taht savaşı veren ve zaman zaman Ethereum’u tahtından ederek ikinci sıraya kadar yükselen para birimi Ripple’in şimdilerde olmuş olduğu değerinin 1.75 Dolar olması bekleniyor.

Kurumlara olan satışını %50 oranında arttırdı

Ripple para biriminin özellikle bankalar ve kurumlar ile olan anlaşmalarından dolayı yaşadığı hacim artışının para birimine olan güvenin arttığını gözler önüne serdiğini de belirtmek istiyoruz.

2018 yılının son çeyreğinde yakaladığı %481’lik artışa rağmen bir türlü istediği seviyelere gelemeyen ve 0.5 direnç kırma noktasında gidip gelen Ripple’in aslında olması gereken değerinin 1.75 Dolar bandı yatırımcıların merak ettiği sorular arasında yer almaktadır.

Son çeyrek yıl içerisinde 16.87 Milyon Dolar olan satışını 100 Milyon Dolar civarına kadar taşıyan Ripple’in Ethereum ile vermiş olduğu bu savaştan galip çıkıp çıkmayacağı ise merak edilen konular arasında gelmektedir.

Ripple fiyatını tetikleyecek birçok unsur bulunmaktadır

Ripple’in Swift ödeme yönteminin yanı sıra, xRapid ticareti gibi birçok kurum ile anlaşma yapmasından sonra piyasalarda nasıl bir tepki göstreceği merak edilmeye devam ediyor.

Ripple’in günümüzde devam eden 5 dava sürecinin bulunması bu sanal para birimine olan güvenin biraz olsun sallantıda olduğunu bizlere göstermektedir. Davaların Ripple lehine sonuçlanmasından hemen sonra piyasalarda Ripple muhtemel olarak çok ciddi yönde yukarıya doğru bir yükseliş gösterecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar