Parapiyasasi.net
Taha Duymaz için son açıklama: Ablasından argümanlara yalanlama
Yazar: -12 Şubat 2023
15

Kahramanmaraş merkezli zelzelelerin vurduğu Hatay’da ailesi ile enkaz altında kalan toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz’ın ömrünü yitirdiği öne sürüldü.

Şarkıcı Gülben Ergen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Günlerdir Taha’yı kurtarmaya giden takımların yolda ‘ses geliyor’ iletisi ile durup ne kadar çok can kurtardığının üzerine gelen bilgi. Taha’yı kurtaramadık, yetişemedik, kaybettik lakin onun yolu çok can kurtardı” tabirlerin kullandı.

Ablası yalanladı

Gülben Ergen’in paylaşımı sonrası enkaz başında olan Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz, CZN Burak ile görüntü yayınlayarak iddiayı yalanladı.

Semiha Duymaz, “Şu an bekliyoruz, temelsiz haberlere inanmayın. Bu türlü haberleri okuyunca daha çok panikliyorum. Lütfen paylaşım yapmayın” dedi.

“Çaresizce izliyorum”

Duymaz, bir sonraki paylaşımında ise şu sözlere yer verdi: “Herkes çok merak ediyor biliyorum lakin artık ben de ne yapacağımı bilmiyorum. Yalnızca çaresizce izliyorum. Tek duam kurtulmaları oradan. Toplumsal medyada hiçbir şey görüldüğü, paylaşıldığı üzere değil. Yalnızca dua.”

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar