Parapiyasasi.net
THY, Adana, Elazığ ve Diyarbakır uçuşlarının kesintisiz devam ettiğini duyurdu
Yazar: -07 Şubat 2023
14

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, Hatay Havalimanı’nın tüm uçuşlara kapalı olduğunu, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve Adıyaman havalimanlarının ise yalnızca insani yardım ve arama kurtarma takımlarının bölgelere ulaşımı için kullanılabildiğini aktardı.

Deprem bölgesine ulaşmak isteyen vatandaşlar için THY’nin Adana, Elazığ ve Diyarbakır seferlerinin ise kesintisiz devam ettiğini bildiren Üstün, şu bilgileri paylaştı:

“Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzele sonrası devletimizin tüm üniteleriyle, milletimiz için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bölgeye ulaşımını sağlamak üzere Adana, Elazığ ve Diyarbakır havalimanlarında operasyonlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve Adıyaman havalimanlarını yalnızca insani yardım ve arama kurtarma gruplarının bölgelere kolay ulaşımı için kıymetlendiriyoruz. Hatay Havalimanı ise tüm uçuşlara kapatılmıştır.”

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar