Parapiyasasi.net
TOBB Lideri Hisarcıklıoğlu ve STK liderleri zelzele bölgesinde
Yazar: -11 Şubat 2023
9

Hisarcıklıoğlu’na HAK-İŞ Lideri Mahmut Arslan, MEMUR-SEN Lideri Ali Yalçın, TESK Lideri Bendevi Palandöken, TÜRK-İŞ Lideri Ergün Atalay, TİSK Lideri Özgür Burak Akkol, Türkiye KAMU-SEN Lideri Başkan Kahveci, TOBB İdare Heyeti üyeleri ile oda ve borsa liderleri eşlik ediyor.

Hisarcıklıoğlu, ziyarete ait değerlendirmesinde, acı haberi aldıkları birinci andan itibaren harekete geçtiklerini vurgulayarak, en temel ve acil muhtaçlık materyallerini bölgeye süratle sevk etmeye devam ettiklerini bildirdi.

Cumhuriyet tarihinin en ağır ve acı felaketlerinden birisiyle karşı karşıya kalındığını belirten Hisarcıklıoğlu, “Bu güç günlerden dayanışma ve yardımlaşma ile çıkabiliriz. Türk iş dünyası olarak yapabileceğimiz ne varsa, yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.” tabirini kullandı.

Deprem bölgesindeki incelemelerine Osmaniye’den başlayan Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler pek çok noktada incelemelerde bulunacak.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar