Parapiyasasi.net
Trump, Salı günü tutuklanmayı beklediğini açıkladı
Yazar: -18 Mart 2023
4

Truth hesabından paylaşımda bulunan Trump, “Şimdi, yolsuz, son derece siyasi, cürümleri için yeni rekorlar kırmaya çalışan ve başındaki kişinin George Soros tarafından finanse edildiği Manhattan Bölgesi Başsavcılık ofisinden yapılan yasa dışı sızıntılar gösteriyor ki rastgele bir cürüm kanıtlanamayınca, eski ve büsbütün çürütülmüş (birçok başka savcının da çürüttüğü) masallar üzerinden, açık orta önde Cumhuriyetçi lider adayı ve eski ABD Lideri gelecek hafta salı günü tutuklanacak. Protesto edin, ülkemizi geri alın!” sözlerini kullandı.

Trump, neden tutuklanmasını beklediği konusunda detay vermedi, lakin Amerikan medyasına konuşan avukat grubu eski ABD başkanının iddianame beklentisi içinde olduğunu ve sonraki adımlara hazırlık yaptığını belirtti.

17 Mart’ta Manhattan Bölge Mahkemesi, Trump’ın Mar-a-Lago malikanesinden ele geçirilen devlete ilişkin “gizli belgelerle” ilgili avukatı Evan Corcoran’ı tabir vermeye çağırmıştı.

Diğer taraftan, New York savcılarının, eski Lider Trump hakkında porno yıldızı Stormy Daniels’a yapılan 130 bin dolarlık ödemeyle ilgili bir dava açmaya yakın olduğu bildiriliyor.

Daniels’in, Trump’ın başkanlık yarışına girmeden evvel onunla bir alakası olduğu ve 2016 başkanlık seçimlerinden evvel 130 bin dolarlık sus hissesi aldığı sav edilmişti.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar