• YARIM ALTIN
  6.284,00
  % 0,14
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9213
  % 0,12
 • € EURO
  31,3150
  % -0,06
 • £ POUND
  36,6233
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  4,0456
  % 0,02
 • РУБ RUBLE
  0,3131
  % -2,17
 • BITCOIN/TL
  1281816,154
  % 5,08
 • BIST 100
  8.057,42
  % -0,37

Tüketici kredisi faizi

Tüketici kredisi faizi

Kredi, borç alan ve borç veren arasında karşılıklı olarak üzerinde anlaşmaya varılan ekonomik bir ilişkidir. Her talep için ihtiyaç kredisi. Kişisel planlarınız için nakit kredi. Yelo Bank şubelerine gitmeden de internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bireysel amaçlı ihtiyaç kredisi kullanan borçlu, değerine eklenen faizi geri ödemekle yükümlüdür. Yelo Bank, hem tüzel kişilere hem de bireylere uzun vadeli planlarını gerçekleştirmeleri için uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Tüketici kredilerinde faiz oranları ve şartlar herkes için uygundur. Nakit kredit ( https://www.yelo.az/az/individuals/loans/ ) ihtiyacınız varsa, faiz oranları ve uygun ödeme yöntemleri ile ihtiyaç kredisi siparişi vererek hem doğrudan hem de online olarak Yelo Bank’a ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranları kredinin vadesine göre değişiklik göstermektedir. Borçlu mükerrer müşteri ise, tüketici kredisine olan faiz düşer.

tüketici kredisi nedir

Tüketici kredisi nedir? Uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz uzun vadeli planlarınız varsa bankanın size sunduğu kredi türü ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi aldığınızda yeni araba satın alabilir, ev tadilatı yapabilir, evlilik planları yapabilir, seyahat edebilir, başka bir bankadaki borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi vadesine bağlı olarak kısa, orta ve uzun vadeli olabilir. Yelo Bank’tan farklı amaçlarla farklı türlerde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Nerede olursanız olun Yelo Bank şubesini ziyaret ederek online olarak her amaca yönelik ihtiyaç kredisi siparişi verebilirsiniz. Minimum belge seti ve kısa vadeli ihtiyaç kredisi almak için hemen başvurun!

Tüketici kredisi hesaplayıcısı

Önerilen ihtiyaç kredisinin şartları ne olursa olsun, herkes ihtiyaç kredisinin her ay ne kadar faiz ödeyeceği ile ilgileniyor. Yine de çekmek istediğiniz ihtiyaç kredisinin aylık ödemelerini ihtiyaç kredisine başvurmadan ve bankaya gelmeden hesaplayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplayıcıda uzun ve karmaşık faiz formülleri ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız, bunun yerine online ihtiyaç kredisi hesaplayıcı hesaplayacaktır. Yelo Bank’ın resmi internet sitesinde online olarak hesaplayabileceğiniz ihtiyaç kredisi hesaplayıcı bulunmaktadır. Bu online ihtiyaç kredisi hesaplayıcıda Yelo Bank’tan alacağınız ihtiyaç kredinizin tutarını ve vadesini belirlemeniz gerekiyor. Koşulları öğrendikten sonra size en yakın Yelo Bank şubesini ziyaret ederek ya da hiçbir yere gitmeden online kredi siparişi vererek tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ