• YARIM ALTIN
  6.329,00
  % 0,74
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9435
  % 0,05
 • € EURO
  31,4155
  % 0,10
 • £ POUND
  36,6240
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  4,0542
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3164
  % 0,01
 • BITCOIN/TL
  1210243,261
  % 4,37
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Numarası

Ziraat Bankası, öğrencilere, emekliye, işçiye, Türkiye’ye hizmet etmeyi ve bu amaç uğruna gelişmey i ve büyümeyi hedefleyen bankadır. Devamlı olarak çalışması durumunda oldukça faydalı bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Günün her saatinde ulaşım sağlayabiliyor olmanız ayrı bir getiri sağlamakta.

T.C. Ziraat Bankası 1863’de, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa döneminde Merkez Sandıklarının devamı olarak kurulmuştur. 1924 yılında artık bir devlet kurumu olmaktan çıkarak A.Ş olmuştur. 1974 yılında Hamburg ve Kıbrıs’ta toplam 4 şube açılmıştır ve 1988’de T.C Ziraat Bankası Müzesi ilk banka müzesi olarak tarihe geçmiştir. Günümüzde hala aktif olarak işleyen bir bankadır. İlk günden bu yana seri bir şekilde yükselişini sürdürmesi ve sundukları hizmetler karşılığında yapılan anlaşmalar müşterilerini son derece memnun etmekte.

T.C Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Ne İş Yapar?

T.C Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, müşterisini en iyi, en doğru ve hızlı şekilde bilgilendirmek amacıyla kurulmuştur. Müşteriye kimlik bilgilerinin doğrulanması koşuluyla her türlü kişisel finans bilgisini sağlamakla, kişisel verilerini korumakla ve bilgilendirmekle yükümlüdür. Bu sebeple en doğru biçimde, müşteriyle saygı ve sevgi çerçevesinde iletişim kurmakla görevlidirler.

Müşteriye istekleri doğrultusunda, problemlere çözüm odaklı yaklaşan, doğru bilgilendirme sağlayabilen insanlar müşteri temsilcisi olarak seçilir. Müşteri hizmetleri kapsamında birçok konuyla insanların problemlerini ele alarak, yardımcı olmak, doğru kampanyayla yönlendirmek ve bütçesini planlamak görevleri arasında yer almaktadır.

1988 yılında başlattığı çiftçiye destek kapsamında kredi planlamalarıyla tarıma da destek olmuştur. Hala daha tarıma ve çiftçiye olan yardımları ve destekleri devam etmektedir. Yurtdışında 23 tane ülkede çok sayıda temsilciliği bulunmaktadır. ATM’leri, telefon ve mobil bankacılığı, internet bankacılığı, çağrı merkezi temsilcilikleriyle müşteriye en verimli yardım desteği sağlar.

ziraat çağrı merkezi

T.C Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı İmkanlar Nelerdir?

Bireysel bankacılık hizmetleri;

Genç çiftçi akademisi ile tarıma, KOBİ değer kredisi ile çiftçiye destek sağlar. Döviz tasarruflarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunur, kredi kartı borçlarını tek hesap altında toplar, bankkart genç ile öğrencilere harçlık avans kredisi sunar, SSK-Emekli maaş sandığı maaşları, döviz, havale çekimleri kolayca halledilir.

Girişimci bankacılık hizmetleri;

İhracatçı firmalara alternatif finansman, kredi vadesi boyunca faiz artışı yok, firmalara özel doğrudan borçlandırma sağlıyor. Devlet destekli tarım sigortası yapıyor ve taksitli tarım destek kredisi çıkartıyor, hayvansal üretim kredisi, aracılık hizmeti, yatırım fonları, devlet tahvili sağlıyor. Yatırımlara dönemsel getiri imkanı (Eurobond), sağlık, araç, ihtiyaç, işyeri sigortaları yapıyor.

Kurumsal bankacılık hizmetleri;

Doğrudan borçlandırma sistemi veya iskontolu doğrudan borçlandırma sistemi konusunda, kurumsal tahsilat sistemi ve firma maaş ödemelerinin düzenlenmesinde, hesap hareketleri entegrasyonunun sağlanması hakkında bilgilendirme ve gereken işlemlerin gerçekleştirilmesi, havuz hesap, nakit toplama gibi özel çözümler konusunda müşteriye yardımcı olurlar. OGS/HGS gibi trafik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar, POS ve üye işlemleri konusunda destek olur, müşteriye tarımsal kredi sağlar. Mevduuat hesapları konusunda problemleri çözerek müşteriyi bilgilendirir.

T.C Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri’ne Nasıl Ulaşırım?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine 0850 222 0724 numaralı hattan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil şubeden bireysel, özel, kobi, ticari, kurumsal her türlü bankacılık işlemlerinizi en kolay şekilde halledebilmeniz mümkün. İnternet bankacılığı ve mobil olarak ikiye ayrılır. Mobil uygulamayı indirerek işlerinizi yarı yarıya kısaltıp, kolaylaştırabilirsiniz.

Kısa bilgilendirmesi ve hızlı tuşlaması ile kolay ve pratik hizmet sağlamaktadır. Her internet ve telefon bankacılığında olduğu gibi Türkçe ve İngilizce hizmet sunulmaktadır. Hizmetleri arasında;

 • Kayıp, çalıntı, şüpheli kart işlemleri,
 • Şifre işlemleri,
 • İnternet bankacılığı,
 • Borç yapılandırma,
 • Kişisel verilerin korunmasıdır.

T.C Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, müşterilerine kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca kişisel verilerinin ve bilgilerinin korunacağına dair söz veriyor. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde konuşmalarınız aynı kanun gereğince kayıt altına alınacaktır.

T.C Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 220 00 00

YORUMLAR YAZ