Parapiyasasi.net
ABD’li Ünlü Astrolog Bitcoin Tahmini Verdi
Yazar: -21 Ocak 2021
11

Günümüzde en çok konuşulan kripto para birimleri arasında şüphesiz Bitcoin yer alıyor. Bitcoin kripto para birimleri arasında en popüler ve değer bakımından günümüzde en yüksek kripto para birimi olarak başı çekmektedir. Bitcoin ile alakalı birçok kişi tahminleri araştırmaktadır. Özellikle ilerleyen zamanlarda nasıl bir yol izleneceğine dair araştırmalar halen devam etmektedir. Bu konuda yatırımcılar araştırma yaparken ünlü astrolog Maren Altman’ın 2021 yılında Bitcoin tahminlerini verdi. Sosyal medya üzerinden verdiği tahminlerle birçok kişi tarafından konuşulmaya başlandı. Bitcoin günümüzde epey bir fiyat dalgalanması yaşadı. Sosyal medya uygulaması olan Tiktok üzerinden bilinen Altman 2021 yılı için tahminlerini paylaştı. 2020 yılından beridir içeriklerini devam ettiren ünlü astrolog, kripto para birimleri yükseldikçe bu içerikleri sıklaştırdı. 22 yaşında olan Maren Altman fiyat yörüngelerini tahmin edebildiğini ve finansal danışman olmadığını sıkça tekrarlıyor. İnsanlara yatırımcı olarak al sat tavsiyesi vermediğini açıklamaları arasında bulunuyor.

Beklenen 2021 Tahmini Geldi

2021 yılında Bitcoin ile alakalı nasıl bir değerlenme olacağı epey bir merak edilmektedir. Bu konuda beklenen tahmin ünlü astrolog tarafından geldi. Özellikle verdiği tahminlerde ocak ayının sonunda bazı olumlu göstergelerin olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra Şubat ve Mart aylarının başında bu olumlu göstergelerin sürebileceğini söyledi. Özellikle Mart ayında Bitcoin ile alakalı büyük bir düzeltmenin yaşanabileceğini söylemektedir. Bunun yanı sıra Nisan ortasında daha az iyimser olan Altman, Mayıs ayında Bitcoin kripto para biriminin tekrar yükselişe geçebileceğini vurguladı. Maren Altman özellikle astrolog olduğu için görüşlerini buna göre paylaşmaktadır. Bu nedenle birçok kişi kripto para birimi haricinde birçok konuyla alakalı tahminlerini görmektedir. Bitcoin 2020 yılında adından sıkça söz ettirdi. 41.000 dolara kadar yükselen Bitcoin kripto para biriminin ilerleyen zamanlarda 50.000 doların üzerine çıkması konuşuluyordu. Ancak bugünlerde 35 bin dolar seviyelerinde işlem görmektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmak üzere olan kişilerin özellikleri bazı değerlendirmeleri yapması daha iyi bir hareket olabilir. Bitcoin fiyat verilerine bakan kişiler ilerleyen süreçte buna göre hareket edebilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar