Parapiyasasi.net
Akbank’tan SGK prim borcunu ödemek için kredi imkanı
Yazar: -06 Mart 2023
7

Banka ayrıyeten, 31 Mart’a kadar SGK emekli maaşını Akbank’tan alacak olan emeklilere 7 bin TL’ye varan nakit promosyon sunuyor.

İlk sefer Axess yahut Wings karta sahip olacak SGK emekli müşterilerine ise yıl boyunca her ay 1.000 TL, harcama kelamına ek 1.500 TL chip-para armağan ediyor.

Emekliler, şubeye gitmeden Akbank Taşınabilir, Müşteri Bağlantı Merkezi ve www.akbank.com üzerinden kolay kolay maaşlarını Akbank’a taşıyabiliyor.

Kampanya kapsamında aylık net geliri 3 bin 499 TL’ye kadar olan SGK emeklilerine 3 bin TL promosyon ve 1.200 TL ek promosyon, 3 bin 500 TL-7 bin 499 TL ortasında olanlara 3 bin 500 TL promosyon ve 1.350 TL ek promosyon, 7 bin 500 TL-9 bin 999 TL ortasında olanlara 4 bin 500 TL promosyon ve 1.750 TL ek promosyon, 10 bin TL ve üzerinde olanlara ise 5 bin TL promosyon ve 2 bin TL ek promosyon imkanı sağlanıyor.

Promosyonlardan yararlanabilmek için yeni SGK emeklisi olan müşterilerin maaşını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor.

Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları hesaplarına geçmeden 2 gün evvel para çekme imkanı da sunuyor. Akbank’tan emekli maaşını alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tarifli olanların yararlanabildiği kampanyada, Akbanklılar maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü ortasında mevcut artı para kredisi limitlerini faizsiz kullanabiliyor.

Detaylı bilgiye Akbank şubelerinden ve www.akbank.com üzerinden ulaşmak mümkün.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar