Parapiyasasi.net
AKTOB açıkladı: Antalya’da oteller sarsıntıdan etkilenenler için hazırlandı
Yazar: -07 Şubat 2023
12

AKTOB Lideri Kaan Kavaloğlu yaptığı açıklamada, “Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Antalya Valiliği uyumuyla oluşturulan sarsıntı afeti takviye uyum merkezinde gerçekleştirilen ‘Deprem Kriz Toplantısında’, afetten etkilenen yaklaşık 15 bin vatandaşımıza, oda konaklaması tahsis edeceğimizi bildirdik. Yüzyılın afeti olarak nitelendirilen ve kısa vakit diliminde 2 büyük sarsıntının gerçekleştiği bölgelerdeki ağır iklim ve coğrafik şartlar, bölgedeki depremzedelerin acil olarak inançlı alanlarda barındırılmasını gerekli kılmaktadır” dedi.

Ücretsiz oteller sitesi oluşturuldu

Deprem felaketi nedeniyle, depremzedelerin barınma muhtaçlıklarının karşılanmasına yönelik internet üzerinden de ‘https://www.otelz.com/tr/gecmisolsunturkiyem’ isimli internet sitesi oluşturuldu. Bilhassa zelzele bölgesindeki vilayetler ve yakın etrafındaki oteller olmak üzere Türkiye genelinde çok sayıda otel, depremzedelere fiyatsız konaklama hizmeti vermek için internet sitesine üye oldu. Site üzerinde fiyatsız hizmet verecek oteller isimleriyle yer alıyor. İnternet sitesine kısa müddette 200’ün üzerinde otel fiyatsız barınma imkanı sunmak için üyelik oluşturdu ve ayrılan oda sayısı da binii aştı. İnternet sitesinde kampanyaya katılan tüm oteller vilayetlere nazaran sıralanıyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar