Parapiyasasi.net
Bayer’den sarsıntı bölgesine 1 milyon avro bağış
Yazar: -09 Şubat 2023
9

Bayer’den yapılan açıklamada, “Bayer olarak birinci andan itibaren resmi ve sivil kurumlarla iş birliği içerisinde hareket ediyoruz. Bu yaklaşımla Kızılay ve Ahbap Derneği’nin afet bölgelerindeki çalışmalarına katkı sağlamak emeliyle toplam 1 milyon avro bağışta bulunuyoruz. Ayrıyeten, dünya genelinde tüm Bayer çalışanlarının katılabileceği bir bağış kampanyası düzenleyerek toplanan yardıma eş kıymet fiyatta ek bağış sağlıyoruz.” sözleri kullanıldı.

Bununla birlikte medikal yardım için bölgeye gitmek isteyen tüm istekli şirket çalışanlarının, AFAD ve Kızılay üzere yetkili kamu otoriteleriyle koordine olarak gerçekleştirdiği yardım faaliyetlerinin desteklendiği aktarılan açıklamada, “Çalışma arkadaşlarımızla birlikte her türlü dayanağın sağlanabilmesi ve gereksinimlerin bölgelere ulaştırılabilmesi için çalışmaya, takviyemizi sürdürmeye devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulunuldu.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar