Parapiyasasi.net
Bitcoin Yükselişi Devam Edecek mi?
Yazar: -14 Ocak 2019
7

Bitcoin Yükselişi Devam Edecek mi?

Bitcoin, artık tam anlamıyla nasıl bir yol izlemesi gerektiğine karar vermeli. Özellikle sürekli yaşadığı iniş, çıkışlı fiyat konularında ya sabit kalmalı ya da belli bir hızla yükselmeli. En son yaşanılan kayıplarda, 4000 doların altında bir miktara düşmesi, tüm düşüncelerin negatif yönde kalmasına neden oldu. Zaman ilerledikçe tekrar kazanımlar yapmaya başladı ve an itibariyle 1 btc fiyatı, 4198 dolardan işlem görmekte.

Dünya’nın en ünlü sanal para borsaları dahil olmak üzere, tüm elektronik para piyasalarına hareket gelmiş oldu. Bu hızla devam etmesi, diğer rakiplerin kendisine gelmesine ve bütün coinlerin bundan faydalanmasına neden olacaktır.

Bitcoin İle Birlikte Artış Gösteren Altcoinler Hangileri?

Ripple son olarak yaşadığı yükselişle %17’lik bir büyüme gösterdi. Sadece Bcoin değil diğer tüm altcoinlerdeki yükselişin, Bitcoin fiyatındaki değişikliklerle hareket etmesi gözlerden kaçmıyor. Başarı olarak Ethereum’a kadar %16,8 kadar etki etmesi, kesinlikle bir geri dönüş sinyali. Bu tarz hamlelere dikkat edilmesi ve zamanında müdahale edilmesi, dijital paralardan para kazanma yöntemlerinin başında gelmektedir. Üstelik devamının gelmesi ve artışın kesilmemesi, oldukça kârlı ve tartışmasız gelecek vaat eden fiyatlara denk düşecektir.

2019 bitcoin

Dünya Ekonomistleri Sanal Para Borsaları İçin Neler Söylüyor?

Bitcoin CASH’in kurulmasında bir numara olarak gösterilenler ve bununla beraber sürekli çalışmalarını sürdüren CEO’lar, yeni yılın çok daha pozitif geçeceğini ifade ettiler. Özellikle yapılan sözlü ve yazılı metinlerde yaşanılan düşüşlerin, dönem şartlarından ötürü olduğu ve kesinlikle korkulacak bir durum olmadığı vurgulanmakta.

Bakıldığı zaman artık 50, 100, 200 tane altcoin şirketi değil, 4000’e yakın bir miktarda coin şirketi bulunmakta. Hiçbir problem yaşanmadan devam edilmesi çok daha zor bir durum olurdu. Bitcoin’in piyasalar üzerindeki etkileri, her zaman için tartışmasız en etkili coin olarak kabul görecektir. Altcoinlerin çok sert düşüşler yaşaması, yine en çok güvenilen koinlerin başında BTC’nin gelmesine neden oldu. Bcoin yükselmesi, diğer tüm altcoinlerin düşmesini tetikledi. Bitcoin için zaman lehine işliyor, fakat bu durum ne kadar süreceği bilinmezliğini koruyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar