Parapiyasasi.net
Kripto Para Airdrop Nedir?
Yazar: -06 Mart 2021
11

Kripto paraların dünyasına giriş yapmış birçok kişi kripto para airdrop nedir? Diye düşünür. Bunun sebebi birçok aidrop kampanyası görmektir. Kripto paralar için airdrop ne sorusuna piyasaya çıkmaya hazırlanan kripto paraların ücretsiz olarak dağıtılması diyebiliriz. Bu yüzden bu kampanyaların oldukça büyük şanslar olduğunu da belirtmekte yarar vardır. Tabii ki her airdrop kampanyası başarıyla sonuçlanmamaktadır. İçlerinden bazıları başarıya ulaşmakta yani piyasaya çıkmaktadır.

Bir kripto parayı airdrop olarak kazanabilmek için yapmanız gerekense çoğu zaman uygulamasını indirmektir. Bundan farklı olarak kripto paranın sitesinden üyelik almak gerekebilir. Ardından kazım ile veya saatlik olarak bir tuşa basarak o kripto parayı toplayabilirsiniz.

kripto para airdrop nedir?
Kripto Para Airdrop Nedir?

Airdrop Kampanyalarına Katılmak Kazançlı Mıdır?

Piyasaya çıkmaya hazırlanan bir kripto para gördüyseniz onun airdropuna katılabilirsiniz. Bu sayede cebinizden bir para çıkmadan o kripto parayı ücretsiz olarak önceden alma şansınız olur. Airdrop kampanyalarına katılmanın mantıklı yönlerini sıralayabiliriz.

Neden kripto para airdrop kampanyaları mantıklıdır;

  1. Hiç para harcamadan bir kripto paraya sahip olabilirsiniz.
  2. Cebinizden para çıkmadığı için herhangi bir riski yoktur.
  3. Sizi uğraştırmaz, çoğu zaman bir iki tuşa basarak kripto para kazanmış olursunuz.

Bu sebeplerden dolayı airdrop kampanyalarına katılmak mantıklıdır.

Airdrop Kampanyasına Katılmak Her Zaman Kazanç Sağlar Mı?

Bir airdrop kampanyasından kazanç sağlamanız için airdrop olarak sunulan kripto paranın piyasaya çıkması gerekmektedir. Eğer sizin topladığınız kripto para piyasaya çıkmazsa üzerinden hiçbir gelir elde edemezsiniz. Bu yüzden bir kazanç sağlayamamışız olursunuz. Belirtmek gerekir ki bazı kripto para airdrop kampanyaları tamamen aldatmacadır. Bazıları ise gerçekten iyi projelerdir ve katıldığınız takdirde iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Yine de demekten zarar gelmez diyerek birçok seçeneği deneyebilirsiniz. Böylece içerisinden birisi bile tutsa kazanmış olursunuz.

Airdrop Kampanyalarından Büyük Paralar Elde Edilir Mi?

Kripto paralar piyasaya çıkmadan önce ücretsiz olarak bir miktar dağıtılır. Bu miktarlar borsaya düştükten sonra çoğunlukla oldukça değerlenir. Bu yüzden çok yüksek miktarlar olmasa da tatmin edici rakamlar kazanmanın mümkün olduğu söylenebilir. Tabii ki bu o kripto paranın ne kadar ücretsiz dağıtıldığı ve borsaya düşünce ne kadar olduğuyla da alakalıdır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar