Parapiyasasi.net
Mayıs Ayının İlk Haftasında Avm’ler Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
Yazar: -24 Nisan 2020
23

Covid-19 sebebiyle işlemeyen avm’ler kapılarını açmaya hazırlanıyor. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde kepenk indirmiş olan alışveriş merkezleri yeniden açılmak üzere hazırlıklarına başlamış bulunuyor. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği İdarecisi Hüseyin Altaş, alışveriş merkezlerini önümüzdeki ayın 8’i ila 15’i arasında denetimli olarak açmak için hazırlık yaptıklarını ifade ederek, “Kaideler ve temizlik tedbirleri üst düzeyde olacak” diye ekledi.

avmler kapilarini acmaya hazirlaniyor
Mayıs Ayının İlk Haftasında Avm'ler Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor 2

Alışveriş Merkezlerinin Büyük Bir Çoğunluğunun Açılması Umuluyor

Birçok alışveriş merkezi yatırımcısı tekrardan standart düzene dönmek adına çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu süreç kapsamında alışveriş merkezlerinin yaklaşık %80’lik bir kısmının işler hale getirileceği tahmini yürütülüyor. Önümüzdeki ayın yani Mayıs ayının 8’i ila 15’i arasında işlemeye devam etme planları bulunan alışveriş merkezleri arasında aşina olduğumuz ünlü markalar da var.

Altaş aynı zamanda, şu an için 436 alışveriş merkezinin %80’inin kapalı durumda olduğunu belirtti. Bununla beraber bu konu hakkındaki yorumlarına, açılma kararının öncelikli olarak küçük şehirlerde tecrübe edilebileceği şeklindeki birtakım düşüncelerini de ekledi.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar