Parapiyasasi.net
Milli Dayanışma İçin BMW Ödüllü Çekiliş
Yazar: -16 Nisan 2020
39

Milli Piyango İdaresi, Milli dayanışma için bmw ödüllü çekiliş düzenleme kararı aldı. Koronavirüs için başlatılan, ” Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyasına Milli Piyango İdaresi de katılacak. MPİ, 2 adet BMW ödüllü bir piyango düzenleyerek, geliri dayanışma kampanyasına bağışlayacak.

Milli Dayanışma Kampanyası

Koronavirüsün sebep olduğu ekonomik yıkıma mani olmak amacıyla, ülkemizde devam eden bir destek kampanyası var.

Bizzat Cumhurbaşkanı tarafından başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiye’m dayanışma kampanyasına özel ve tüzel kişiler destek oluyorlar. Birçok kamu kuruluşunun destek olduğu kampanyaya Milli Piyango İdaresi de destek olacak.bmw odullu cekilis

Milli Piyango Çekilişi Düzenleyecek

Milli Piyango İdaresi, kampanyaya halkın katılımını sağlamak amacıyla eşya piyangosu düzenleyecek. Piyango, Bilyoner üzerinden satın alınabilecek. Bilet alımı, 15 Mayıs gece yarısına dek devam edecek. Çekiliş ise, 16 Mayıs saat 14:00’da yapılacak. Çekiliş, online olarak yayınlanacak. Çekilişte, iki adet BMW otomobil var. Değerleri 1 milyonun üzerinde olan araçlar, 2020 model 5F51 yeni BMW 320i sedan. Eşya piyangosuna ne kadar ilgi gösterileceği merak ediliyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar