Parapiyasasi.net
Musk duyurdu: Twitter’a yeni özellikler geliyor
Yazar: -10 Mayıs 2023
5

Elon Musk, Twitter ile ilgili yeni planlarını açıkladı.

Musk, Twitter uygulamasının en son sürümünün direkt iletilerde yahut DM’lerde (kullanıcıların birbirlerine gönderdiği herkese açık olmayan mesajlar) değişiklikler içerdiğini söyledi.

Musk, kullanıcıların artık yalnızca en son değil, rastgele bir DM iletisi yanıtlayabileceklerini ve bildiriye reaksiyon vermek için rastgele bir emojiyi kullanabileceklerini belirtti. Evvelden, kullanıcılar sırf DM dizisindeki en son bildirisi yanıtlayabiliyor ve sadece makul emojilerle karşılık verebiliyorlardı.

Mesajlarda şifreleme, sadece gönderici ve alıcının bir bildirisi görebileceği manasına geliyor.

Meta Ocak ayında, Messenger hizmeti için varsayılan uçtan uca şifreleme testini genişlettiğini söyledi. Meta’nın sahip olduğu öteki iletileşme uygulaması WhatsApp, birkaç yıldır uçtan uca şifrelemeye sahip.

Musk ayrıyeten, kullanıcıların telefon numarası vermeden “dünyanın rastgele bir yerindeki beşerlerle konuşabilmesi” için Twitter’a yakında sesli ve imajlı aramaların ekleneceğini söyledi.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar