Parapiyasasi.net
Bitcoin Çöküşlerini Bilen Efsane, Son İddialarını Paylaştı!
Yazar: -03 Şubat 2023
10

Bitcoin Halving 21 1

2018’deki Bitcoin (BTC) rallisini gerçek bir halde varsayım eden kripto analisti, başkan kriptonun yeni yılda başlattığı ralliyi şimdi sonlandırmadığını düşünüyor.

Smart Contracter, Bitcoin fiyatının 2019’daki modeli tekrarlamasını bekliyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere analist, BTC’nin 2018 ve 2020 rallilerini ve en son 2021 yılında 23.000 doları kıracağını yanlışsız bir biçimde kestirim etti. Contracter, en son tahlillerinde, Bitcoin’in birkaç ay içinde 4.000 dolardan yaklaşık 14.000 dolara fırladığı 2019’un ikinci çeyrek hareketlerini tekrar yansıtıyor olabileceğini söylüyor.

Fnvp KvaIAAx7 Y

Smart Contracter’a nazaran Bitcoin, sıradaki gayesine yanlışsız toparlanmasının önünü açabilecek bir düzeltme dalgasının ortasında. Analist, paylaştığı teknik grafikte gösterdiği üzere, BTC’nin şu anda son dalga olan ralli öncesinde üçüncü dalgayı tamamlamak üzere olduğunu söylüyor.

FnvuQ2dakAEGk7B

Hangi düzeyler kritik?

Smart Contracter, kalabalık psikolojisini gözlemleyerek gelecekteki fiyat hareketini varsayım etmeye çalışan gelişmiş bir teknik tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Elliott teorisinde, yükseliş eğilimi 5 dalgadan oluşan bir modelden geçer. Smart Contracter’ın grafiğine nazaran beş dalgalı rallinin tepesi 28.000 dolarda.

Bitcoin şu anda dün gece FOMC toplantısı akabinde pik yaptığı 24,000 dolar bölgesini geri kazanmakla meşgul. Arcane Research tarafından hazırlanan 31 Ocak tarihli bir araştırma, Bitcoin’in FOMC öncesi ivmesini kaybettiğini göstermişti. Buna karşın, Bitcoin’e kurumsal ilgi artmaya devam ediyor. Arcane’in raporu, BTC’nin tekrar ferdî ilgi topladığı Şubat ayında, kurumsal paranın takviye verebileceğine işaret eden boğa durumunu yansıtıyor.

Kripto stratejisti, Ethereum (ETH) konusunda da iyimser

Daha sonra Ethereum’a göz atan Smart Contracter’a nazaran, önder altcoin simetrik bir üçgen modelinden çıkmanın eşiğinde. Analist, son durumu, “ETH’de 17 günlük bir aralık vardı ve bu da daralıyordu ve rastgele bir büyük düşüşü gerçekleştiremedi” diye özetledi. Buradan yapabileceği hareketlere yönelik şunları kaydetti:

Bunun yine birikim olma ihtimali çok yüksek. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkacak birtakım büyük katalizörler var, bu yüzden muhtemelen parmağınızı nabzınızda tutmanız gerekecek.

FnwzSZWaMAA1jr7

Contracter’ın grafiğine nazaran, ETH boğaları 1.900 dolara yakın bir fiyat düzeyini hedefliyor. Başkan altcoin şu anda bu düzeyden yaklaşık %10 uzakta. Bu ortada, Ethereum ağı, 1 Şubat’ta Zhejiang” isimli yeni bir testnet’e geçiş yaptı. Çarşamba günü yayınlanan Zhejiang, stake edilmiş ETH çekme süreçlerinin (EIP-4895) test edilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, testnet 7 Şubat’ta bir yükseltmeden geçene kadar simüle edilmiş para çekme süreçlerini deneme fırsatı bulacak. Şimdilik, test ağındaki doğrulayıcılara ETH yatırabilecek ve sonraki hafta çekebilecekler.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar