Parapiyasasi.net
Kestirimleri Çıkan 3 Analist, İzlediği 5 Altcoin Duyurdu!
Yazar: -04 Şubat 2023
17

0 S8tFrmfIfn VFZ0L

Analist bu altcoin rakibi olan Cardano ve Fantom’a ait görünümünü güncelledi. Bitcoin için fiyat yorumunda bulundu.

Analist altcoin görünümünü güncelledi

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Federal Rezerv’in faiz oranlarını çeyrek puan artırmasının akabinde Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) rakibi Fantom (FTM) hakkındaki görünümünü güncelliyor. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, yeni bir strateji oturumu görüntüsünde 163.000 Youtube abonesine açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in 23.000 dolarlık değerli bir takviye düzeyini tutamaması durumunda, kral kripto para ünitesinin muhtemelen mevcut kıymetinden yaklaşık %10 daha düşeceğini söylüyor. Kriptokoin.com verilerine nazaran Bitcoin, 23.530 dolardan süreç görmektedir.

FoCr2gnWYAMjz6K

Van de Poppe ayrıyeten 646.600 Twitter takipçisine Cardano’nun olumlu tarafta güç göstermediğini söylüyor. Düzeltme olursa 0,35 dolarlık daha düşük bir dayanak düzeyi belirler. Fakat Cardano, 0,42 doları takviyeye çevirebilirse, 0,50 dolara kadar bir çıkış arayacağını söylüyor. Son olarak, Fantom’un daha yüksek vakit çerçevesi direnç düzeyi olan 0,66 dolara yaklaştığını ve tekrar yükselmeden evvel 0,50 dolara düşebileceğini söylüyor.

Analist altcoinlere ihtar verdi

Popüler bir kripto para analisti, yıldan bugüne %40’ın üzerinde bir Bitcoin (BTC) rallisinin ortasında altcoinler konusunda dikkatli olmaya çağırıyor. Takma isimli kripto analisti Kaleo, şu anda güçlü bir düşüş eğilimi gösteren Ethereum(ETH)/Bitcoin çifti örneğini kullanarak 561.500 Twitter takipçisine altcoinler konusunda “dikkatli” olmalarını söylüyor. Kaleo’ya nazaran, Bitcoin, ayı piyasası rallileri sırasında tercih edilen kripto varlığı olduğu için altcoinlerden daha uygun performans gösterecek üzere görünüyor.

BTCETH

Yukarıdaki ETH/BTC tablosuna dayanarak Kaleo, Bitcoin ile eşleştirildiğinde Ethereum’un yaklaşık 0,07 BTC’den kabaca 0,051-0,047 BTC ortasına düşeceğini, yaklaşık %31,72’lik bir düşüşe sahip olduğunu öne sürüyor üzere görünüyor. Ethereum, yazı yazılırken 0.07030244 BTC yahut 1.656 dolar karşılığında süreç görüyor. Kaleo daha evvel Ethereum’un tipik olarak altcoinler için trendi belirlediğini söylemişti.

ABD doları karşısında Bitcoin’in fiyatına dönen Kaleo, amiral gemisi kripto varlığının bir sonraki atağının, BTC 28.000 doların üzerine çıkana kadar rastgele bir direnişle karşılaşmayacak güçlü bir yükseliş olacağını söylüyor.

Analistten yeni yol haritası

Kasım ayında piyasaya tekrar giren bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) için ileriye giden yolu haritalıyor. Bitcoin ile başlayarak, takma isimli analist DonAlt, 47.000 YouTube abonesine, amiral gemisi kripto para ünitesi için üst taraflı gayenin 34.000 dolar, aşağı taraflı gayenin ise 19.000 dolar olduğunu söylüyor. DonAlt’a nazaran, Bitcoin birkaç kere 20.700 doların altında kapanırsa, yükseliş tezini geçersiz kılar.

BTC 1D graph coinmarketcap 14

DonAlt’a nazaran, ETH/BTC’nin 2018’deki son isabeti olan 0,12 BTC’lik yüksek düzeylere ulaşması, mevcut yahut bir sonraki kripto rallisinin sonunu işaret edebilir. Analist altcoin için LTC için tercih ettiği yörüngenin, en az %30 ralli yaptıktan sonra geri çekilmesi ve yarılanmadan evvel daha yükseğe çıkması olduğunu söylüyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar