Parapiyasasi.net
BtcTurk Nedir?
Yazar: -30 Nisan 2021
14

BtcTurk bir tür kripto para piyasasıdır. Nitelikli işleriyle tanınan ve çok sayıda sermayedara ev sahipliği yapan şirket, servis niteliğini gün geçtikçe yükseltmeyi sürdürüyor. Çağımızda kripto paralar kendisini daha da çok ispatlamış ve üst düzey kazançların önünü açmış durumdadır.

Ülkemizin birinci kripto para piyasası olduğu gibi dünya çapında da kripto para alım satımının gerçekleştirilmesini sağlamayı başaran piyasa olarak dördüncü sırada kendisini gösteriyor. Ülkemizde bir yenilik olmasının beraberinde temelini de en yıkılmaz biçimde inşa ederek nitelikli hizmet vermeyi başarmış bir şirkettir. Peki, btcturk nedir? Nasıl kullanılır? Tüm bu soruların cevapları ve diğer ayrıntılar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

BtcTurk Nasıl Kullanılır?

BtcTurk arabirimi pek çok kullanıcının basit biçimde yararlanabilmesi ve araştırmalarda bulunabilmesi için son derece kolaydır. BtcTurk üstünden Bitcoin alım ve satım muamelâtları yapılabilirken BtcTurk Pro vesilesiyle Bitcoin dâhil başka pek çok Altcoin tahlili ve alım-satım muamelâtlarının da imkânını veriyor. Üyelik hesabı var ise ve Bitcoin alımı hayata geçirilmek isteniyorsa BtcTurk üstünden temin edilecek tutarın belirtilmesi kifayetlidir. BtcTurk pro arabirimini idrak edebilmek ve platformdan yararlanmak bir nebze daha güç olsa bile bunun yanı sıra birtakım çözümleme ve buyrukları iyi biçimde müşahede edebilme şansı elde edilmiş oluyor.

BtcTurk Nedir?
BtcTurk Nedir?

BtcTurk Para Yatırma Muamelâtı Nasıl Yapılır?

BtcTurk yapısında anlaşması olan pek çok banka bulunur.

  • Bu bankalar EFT veya havale işlemi yapabilir.
  • Bir başka ödeme metodu olan Papara uygulamasından da yararlanılabilir.
  • EFT ve havale muamelâtlarında ödeme yapılacak banka bilgileri adresten temin edilir ve bu hesap numarası bilgilerine gereken ödeme tutarı yapılarak ödeme isteğinde bulunulur.
  • Para yatırma muamelâtları gerçekleştirilirken BtcTurk’un ikaz ve tavsiyelerine dikkat edilmesi hususuna özen gösterilmelidir.

Para yatırma isteği alındıktan kısa bir zaman sonra da ödeme doğrulanır ve hesaba yatırılır.

BtcTurk Para Çekme Muamelâtı Nasıl Yapılır?

BtcTurk para çekme muamelâtı pek çok değişik yöntemle gerçekleştirilebilir.

  • Hesapta bulunan para için arzu edilen bankaya aktarma talebinde bulunulabilir.
  • Ayriyeten alternatif olarak Papara hesabı mevcutsa Papara hesabına da gönderim sağlanabilir.
  • Para yatırmada olduğu gibi çekmede de BtcTurk’un ikaz ve tavsiyelerine uymaya dikkat edilmelidir.

Türkiye para birimiyle 10 lira ve üstü para çekme istekleri aynı gün içinde isme açılmış banka hesabına gerçekleştirilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar