Parapiyasasi.net
İşte Doğru Bitcoin Tahminleri
Yazar: -20 Mayıs 2021
17

Dünya üzerindeki ilk kripto para olması ile bilinen Bitcoin’in kripto para piyasası içerisindeki durumunu önceden bilmek isteyenler için işte doğru Bitcoin tahminleri. Kripto para piyasası içerisinde son dönemlerdeki düşüşü ile tahmincilerin çoğunu haklı çıkaran Bitcoin, yeni tahminler ile gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Bitcoin analistleri tarafından yapılan tahminlerin birçoğunun tutması sonucu yatırımcılar bu analistlerden bilgi almak için gündemi takip ediyor.

Bitcoin İçin Sahne Zamanı

Doğru Bitcoin tahminleri ile bu zamana kadar takipçilerini yanıltmayan analistlerden birisi Woo oldu. Yeni yaptığı açıklamada Bitcoin’in boğa piyasası döngüsünün ilk adımını tamamladığını söyleyen Woo, NVT ölçülerine dayalı olarak doğru Bitcoib tahminlerinde bulunuyor. Yeni yaptığı açıklamada ise FOMO’nun tamanlandığını ve sahnenin yeniden Bitcoin’e geçeceğini söyledi. Bu zamana kadar yaptığı doğru Bitcoin tahminleri ile “Bitcoin Kahini” olarak bilinen Woo, güvenilir analizlerin adreslerinden birisi.

İşte Doğru Bitcoin Tahminleri
İşte Doğru Bitcoin Tahminleri

Bitcoin’in Belirsizliği

Güvenilir analistlerden bir tanesi olarak doğru Bitcoin tahmini yapan Chonis Trading, yaptığı paylaşımlar ile ilgi görüyor. Bitcoin’in son dönemlerdeki hareketliliğinden bahseden Chonis Trading, bir sonraki aşamayı belirleyecek dar bir aralık içerisinde işlem yapıldığını söyledi. Bitcoin’in olumlu ilerleyişinin devam etmesi yönündeki umutlarını devam ettiren popüler Twitter hesabı, 9K bandında tutunması gerektiğini savundu. Doğru Bitcoin tahmincileri arasındaki Chonis Trading, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Bitcoin’e yönelik çeşitli analizlerde bulunuyor.

Coin Metrics Tahminleri

Bitcoin hakkında doğru tahminler yapan hesaplardan bir tanesi olan Coin Metrics, Bitcoin’in yükselen bir değer haline geldiğini savundu. 4 milyona yakın Bitcoin’in son 5 yıl içerisinde hiç hareket ettirilmediğini söyleyen Coin Metrics, kripto para birimi hakkında değer deposu ve takas aracı yorumunda bulundu.

Doğru Bitcoin tahminleri içerisinde;

  • Merkez bankalarının Bitcoin’e yönelmesi
  • Bitcoin fiyatlarının 100 bin dolar değerini görmesi
  • Bitcoin’in 9.700 dolar değerini görmediği durumda daha fazla düşebileceği
  • 20 bin dolar seviyesinin Bitcoin için kritik seviyede olduğu şeklinde yorumlar mevcut. Kripto para piyasası içerisindeki en temel ögelerden biri olan Bitcoin hakkındaki tahminler, uzun yıllardır bu iş için uğraşan analistler tarafından yapılmakta.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar