Parapiyasasi.net
3 ay ertelemeli kredi veren bankalar
Yazar: -09 Ocak 2021
8

Müşteriler daha rahat ödeme yapabilmek ve daha rahat geçinmek için 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar konusunda araştırmalar yapıyor.

3 ay ertelemeli kredi, vade içerisinde yer alan ve müşterinin 3 ay sonra ödemeye başladığı geri ödeme olmakta. Örneğin 36 ay vade ile kredi alan bir müşteri 3 ay ödeme yapmayınca krediyi 33 ay vade üzerinden ödemeye başlıyor. Yani kredinin aylık geri ödemesi buna göre hesaplanıyor. 3 ay ertelemeli kredi veren pek çok banka yer alıyor.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri?

3 ay ertelemeli kredi imkanı sunan bankalardan birisi de QNB Finansbank olarak yer alıyor. Müşterilerine yeni yıl kredisi, doğum günü kredisi, borç transferi kredisi gibi pek çok kredi imkanı tanıyan bu bankanın faiz oranı %1,41 olarak yer alıyor.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar

3 ay ertelemeli kredi sunan bankalar arasında Yapı Kredi bankası da bulunuyor. 3 ay boyunca erteleme imkanı sunan banka 36 aya kadar vade imkanına olanak tanıyor. Müşteriler kredi notuna göre en uygun faiz oranından faydalanabiliyor.

Akbank müşterilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunan bankalardan birisi olarak bulunuyor. %1,57 ile %2,18 arasında faiz oranları ile kredi veren Akbank, müşterinin kredi notuna ve ödeme performansına göre en uygun faiz oranını belirliyor.

18 ile 65 yaş arasındaki vatandaşlara ihtiyaç kredisi veren TEB, 3 ay erteleme ile vatandaşların rahat bir şekilde kredi almasına imkan tanıyor. Kredi notu 1.850 ve üzeri olan banka müşterileri %1,45 faiz oranından faydalanarak oldukça uygun bir ödeme koşuluna sahip olabiliyor.

Kurumsal firmalara 48 aya varan vade imkanları ile kredi veren Garanti BBVA, ilk 3 ay ödeme olmadan kredi dağıtıyor. %1,61 ile %1,70 oranında değişen faiz oranlarıyla en uygun krediler müşteriye sunuluyor.

Uygun faiz oranları ile kredi veren bir diğer banka ING olarak yer alıyor. Kredi notu uygun olan müşteriler %1,54 faiz oranından yararlanarak 36 aya kadar vade imkanlarından faydalanabiliyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar