Akbank Şifre Alma ve Akbank NEO kart şifresi değiştirme

Akbank neo kart şifre alma ve Akbank NEO ve kredi kartı şifresi belirlemek için aşağıdaki adımları takip ederek, çok kolay bir şekilde şifrenizi alabilir, daha sonra direk olarak kartlarınız aktif edebilirsiniz.

Akbank NEO kartınız için şifre alımı gerçekleştirmek istiyorsanız, Akbank direkt internet adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra kartlarım tıklayarak devam ediyoruz. Orada hemen karşımıza çıkan şifre seçeneğini seçiyoruz. Ve son adım olarak şifre belirle kısmından istediğimiz rakamlarımızı belirleyip, şifremizi temin etmiş oluyoruz.

Akbank Kart Şifremi SMS Yoluyla Alabilir miyim?

Neo ve kredi kartı şifrenizi sms yoluyla almak için yapmanız gerekenler şöyle sırlanmaktadır;

  • Kredi kartı şifresi almak için;
  • Şifre bilgilerinize ulaşmak için öncelikle oluşturmanız gerekmektedir, telefondan kart şifresi oluşturmak için, mesajlar kısmına KKSIFRE yazıp bir tane boşluk bırakıyoruz ve hangi kartın şifresini istiyorsan son 4 hanesini 4425 adresine gönderiyoruz.
  • Neo kart için telefondan şifre oluşturmak için,
  • mesaj oluştur kısmına BKSIFRE yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4425 numarasına mesaj olarak gönderiyoruz.

Şifrenizin gelmesi durumunda 7 gün içerisinde, herhangi bir Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. Ek kart için asıl kart sahibin işlemleri yerine getirmesi gerekecektir.

akbank direkt

Akbank Direkt Yardımıyla Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

İnternet bankacılığı artık son noktasına ulaşmış durumda. Saatlerce sıra beklemek yerine, birçok işlemi saniyeler içinde halledebiliyoruz. En çok can sıkan konulardan biriside şifre unutmak ve değiştirmektir. Son yıllarda hayatımıza giren kolaylıkları, hizmetimize sunan Akbank direk internet bankacılığı bu işlemi de çok kolay bir şekilde halletmemize yardımcı olmaktadır.

İnternet bankacılığıyla şifre değiştirmek için, ilk önce siteye giriş yapıyoruz ve şifre değiştir seçeneğine tıklıyoruz. Burada karşımıza bazı güvenlik açısından ihtiyaç görülen sorular çıkacaktır. Bu soruları doğru bir şekilde cevapladıktan sonra, kart şifrenizi belirleyip, tamamen sorunu çözmüş olacaksınız. İlerleyen zamanlarda tekrar değiştirmek adına, aynı yolu izleyebilirsiniz. Akbank NEO ve kredi kartı şifresi belirlemek artık sadece birkaç dakikanızı alacaktır.